cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • yogaya yeni başlayanlara tavsiyeler

  Türkçe dilinde birçok yoga kanalı takip ettim. Yeni başlayanlar için en farkındalık dolu ve akıcı akışı ayşe yoga dynamics adlı kanalda buldum. Nefes nefese bırakmıyor. Takip ettim edemedim olmuyor. Ve en güzeli ise video bittiğinde nefesiniz açılmış oluyor.
  evde başlayanlar için önce basit anatomi bilgisi edindiren yazılar okuyun. ilerleyen dönemlerde eklem şikayetleri yaşamamak için hareketleri kendinizi asla zorlamadan yapın. kas gücü ve dayanıklılığınız 1 haftada gelişmeyeceği için sabırlı olun. akrobatik hareketler içeren yoga akışlarını yapmak için mutlaka yardım alın. yoga merkezlerinden eğitim almak isteyenler için ufak uyarı: ilkyardım sertifikası bulunmayan eğitmenlerin stüdyolarına gitmeyin.
  İnternetten izlenilen yogalarda hareketleri yaparken zorlandığınız yerde durun,ilk pratiklerde sınırları zorlamaya kalkmayın.özellikle esnemelerde dikkatli olun.

  yoga bedensel, zihinsel ve ruhsal bir pratiktir. harika hareketler yapmak zorunda değilsiniz. instagramda gördüğünüz havalı yoga pozları aydınlanma için şart değildir. sadece oturarak yapılan basit duruşlar ve nefes egzersizleri de yoganın önemli birleşenleridir. zihin ve beden deneyiminizi anlamaya ve sadece durmaya yönelik pratikler de yapabilirsiniz. şimdiden keyifli bir deneyim yaşamanızı dilerim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk