cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • kullanıcı sözleşmesi

  1) Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da kurallardan haberder olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

  2) Vegan Sözlük’e üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak entry girme ve başlık oluşturma yetkilerine sahip olurlar. (Çaylaklık dönemi için yalnızca entry girilebilir)

  3) Vegan Sözlük’de paylaşılan entrylerden öncelikle entry sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Açıklama yapmadan entryleri silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı sözlüğe aittir.

  4) Ayrımcılığa neden olabilecek, ırkçı, türcü, cinsiyetçi, sınıfçı, göçmen karşıtı, homo/bi/trans fobik, siyasi içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

  5) Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil vegan sözlük’ün hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tolerans gösterilmez.

  6) Avatar ya da profil kapak resminde kullanılan grafikler herhangi bir şekilde tahrik edici, hakaret içeren, belirli bir kitleyi hedef alan unsur içermemelidir.

  7) Başkalarına ait kişisel bilgileri kullanmak veya paylaşmak yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)

  8) Kurallara uymayan üyelerin entryleri uyarı yapılarak ya da yapılmadan silinir/taşınır/düzenlenirler. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.

  9) Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. İzniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacaktır. ancak vegan sözlük sosyal medya hesaplarında, yazılan girilerin tamamı ya da bir kısmı paylaşılabilecektir. yapılacak herhangi bir saldırı sonucu bu bilgilerin ele geçirilmesi durumunda vegan sözlük sorumlu değildir.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk