cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • gordon ramsay

  uzunca bir süre, veganlığa nefret kusan dünyanın en ünlü şeflerinden. son yıllarda değişimin farkında ve o da bu mutfaklara adapte oluyor, müşterilerine saygı duyuyor.

  kendisi coronavirüs pandemisiyle beraber kendi restorant menülerini vegan yaptı. diğer restorantlara da bu uygulamaya geçmeleri adına tavsiyede bulundu. kaynak
  Vegan olmadan önce aksanı ve tavırlarıyla hayranı olduğum şef. Genel aşağılayıcı ve alaycı tavrı veganlık için de geçerliydi. Veganlığa adapte olması gerektiğini anlayıp restoranlarında bunu uygulaması, pandemi sebebiyle de olsa, beni mutlu etti. Çünkü devamının da böyle geleceğine inanıyorum ve böyle nüfuzu olan bir şefin diğer şefler üzerinde yönlendirici bir etkisi var.
  rahatsız edici bir insan olduğunu düşünmüştüm internette programından kesitler gördüğümde. yine de kişiliği bir yana( belki de şov amaçlı o şekilde davranıyor da olabilir.) dünyaca tanınan bir şefin böyle bir adım atması veganlığın tüm dünyada duyulabilmesi adına gerçekten çok önemli. çok sevindim.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk