cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • eat pussy not animals

  /
  2

  uzun yıllardır veganım, bu kadar hafif ama bir o kadar vurucu bir söyleme tanık olmadım.

  kadınlar da bu mottonun başını istediği gibi evirip çevirsin ona karışmam.


  t-shirtlerde falan gördüğümde pek hoşuma gitmeyen cümle. bunun bir de "i am vegan, i only eat pussy" ve "go vegan, eat pussy" versiyonları var, maalesef.

  gayet haklı bulduğum önerme.


  daha da haklı bulduğum önerme.


  edit: ayrıca bazı veganların ne kadar moron olabileceğini görebileceğimiz başlıklardan bir tanesi daha. "kdn bdni üzrne byle şylr sylymzsnz tmm mı .s.s" tayfası damlar birazdan. sözlüğe üye olmadan önce bu kadar fazla moron vegan olduğunu hiç bilmiyordum ne yalan söyleyeyim ? orta doğu kültürüyle büyümüş insanların, kadınların cinselliklerini özgürce ifade etmelerine alışkın olmalarını beklememek lazım tabii.

  ''Eat plants not animals'' vb. gibi onlarca slogan varken kadın bedeni neden hayvan ürünlerinin yerine tüketilmesi gereken bir ürün olarak gösterilmeye çalışılıyor acaba? Bu sloganın özellikle Veganlar tarafından kullanılmasınada anlam veremiyorum. Noldu başka slogan mı bulamadınız?


  am ye ne ya? oral seks neden kadın bedenini metalaştırıyor bana da biri bunu açıklayabilir mi? burada kelime oyunu yapılmış, make love not steak gibi mesela

  Bu sözün metalastirma olduğunu düşünmüyorum cinselliği tabu veya meta haline getirenler çok rahatsız olmuşlar,veganlarin ve feministlerkn bir çoğu ile ilişki kurmak çok zor çünkü kendilerini metalastiriyorlar cinselliği tabu haline getiriyorlar


  tek bir şey soracağım sana.


  "sen parayla satılan sömürülmüş hayvan ürünlerinin yerine oral sex koyarsan metalaştırmış oluyorsun bu kadar basit."


  bu yazdığına kendin ciddi ciddi inanıyor musun? eğer cevabın evet ise sana bu noktadan sonra diyeceğim bir şey yok çünkü ?

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk