cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Vegan olduktan sonra kilo alma sorunsalı

  /
  2
  Vegann oldum kilo aldım yeaaaa sorunsalı basmışın makarnayı basmışın hamuru kilo aldım. Al ne olacak aldığın gibi verirsin. Bak ne güzel enginar vaaaa ıspanak vaaaaa bakliyat vaaaaaa Meyveler vaaaaaa...
  bir youtuber 12 hafta boyunca uygulanan bir diyet ile iyi bir sonuç elde etmiş, youtubeda tüm sürecin anlatıldığı video burada.
  nasıl aldığına göre sorunsal olmaktan çıkabilen durumdur. vegan olduktan sonra kas kütlesi artabilir yağ oranı düşebilir kilogram olarak artış gösterirken görüntüde daha sıkı daha ince görünmek ise mümkündür. sağlıklı olmak ise cabası.

  Vegan olma yolundayım ve kilo veriyorum gayet mutluyum üşengeçlikten kilo alıyor insanlar yoksa az zeytinyağı ile yapılan ve ayarlanan öğünler kilo aldırmaz

  Brezilyalı bi arkadaşım kilo aldığı için veganlığı bıraktı. Ama ne zaman sosyal medyasına baksam kızartma, hamur işi, yağlı yiyecekler, şeker, alkol vs tüketiyordu. Vegan-navegan günlük kalori sınırını aşan herkes kilo almaya mahkumdur. Tembellikten oluyor bu da sanırım. Halbuki zeytinyağlı sebze yemeği yapmak ne kadar basit.

  tamamen kişinin kendisiyle alakalı bir durumdur. çok hamur ürünleri yersen, sebze meyve tüketmezsen, sürekli olarak hazır yemeğe yönelirsen kilo almak kaçınılmazdır.

  Bir gram almadım çünkü sebze pişirmeyi çok seviyorum. Ama makarna batağına saplanınca çıkılmıyor, vakti az olan öğrenciler deneyimleyebilir.

  ay bende tam tersi etki yaptı nedense. 6 ayda 6 kilo verdim. üstelik ne spor ne de başka bir şeyle. kalça ve basenlerdeki yağlar da gitti valla, erkek arkadaşım bile fark etti. keşke daha önce vegan olsaydım dedirtmiştir 🥰

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk