cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan mayonez

  /
  2
  calve vegan mayonezi bazı migroslarda bulabilirsiniz (büyüklüğüne ve bölgedeki talebe göre değişiyor) ve bulduktan sonra, diğerlerini boşverin gitsin zaten. vegan olmadan önce, mayoneze gerek kokusu gerekse tadından dolayı hiç katlanamayan ben, şimdi mayonez yiyebileceğim şeyleri yapmak için bahane arar oldum. sağlıklı mı, değildir muhtemelen. peki bu benim umrumda mı, değil :)
  Remia'nın içeriği biraz karışık ve pek sağlıklı değil gibi. Hafif bir hardal tadı geliyor. Kızartmalar ile güzel gidiyor.
  king markasını ben de geçen gün denedim mayonez olmaktan çok uzak bir tadı var. bu sorun değil tabi ki ama tadını sevmedim gerçi mayonezi de çok sevmezdim eskiden.
  denemelerim sonucu calvede karar kıldım lakin bazen bunları neden kavanoz yerine sıkmalı yapmıyorlar diyorum kaşıkla cebelleşirken, bazen de cam en güzeli iyi ki plastiğe koymamışlar diyorum.
  Remia marka olanı tarafımca çokca tüketilmektedir, lezzetlidir naegan arkadaşlarımda sevdiler kendisini, alternatif lezzet güzeldir
  evde kendinizin de yapabileceği ve çeşitli tarifleri olan hatta birebir mayonez tadında olanlar bile var. ve daha az mide bulandırıcı sos..
  calvenin vegan mayonezi bence gerçekten başarılı. sıkılmalık olmaması da benim hoşuma gidiyor çoğu kişinin aksine. sıkılmalık olunca çok çabuk tüketiyor insan.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk