cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 20 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veganların dışlanması

  bu baskıya uğrayan kişinin çevresinde bunları konuşabilecek bir tanıdığı veya vegan bir arkadaşının olmamasıyla daha da dibe çöktüren durum

  Vegan olduğum için dışlanma durumuna maruz kalmadım. Aksine insanların veganlığa olan merakından dolayı çevremde daha fazla ilgi gördüğümü söyleyebilirim. Tabii var olan kalabalık kendimi yalnız hissetmemi engellemiyor maalesef.

  sorunun veganlarda olduğu durumdur. Ama kötü anlamda söylemiyorum. çoğunluğun iyi ya da kötü, bir şekilde uyum sağladığı bir dünyada farklı olmanın bir bedeli vardır. Ne ilginçtir ki o bedel çok daha önceden ödenmiştir de aslında. Bir insan eğer konfor alanlarından çıkıp "burada bir hata var" diyorsa zaten kendini öteki gibi hissettiği içindir. keyfi yerinde olan ne kendini ne çevresini değiştirmeye kalkar. yani arıza dışlanandadır. ne güzel arıza. kendinizi arızalarınızdan sevin.

  amerika'daki siyahların dışlanması gibidir, anlamsızdır. siz neden et yemiyorsunuz ki? hayır neden yani? '' dünyayı siz mi değiştireceksiniz '' diyenlerin hedefisinizdir. '' evet! dünyayı daha sömürüsüz ve barışçıl yapacak olan bizleriz '' sizler de bize katılın:)

  Vegan olduğumdan beri karşılaştığım tek dışlanma;

  'Komşu çocuğunun ellerini bana doğru silah yapıp, dış dış' demesi.

  Vegan olduğum Hiç dışlanmadim. Aksine imrenilip "keşke ben de olabilsem" tarzında yorumlar aldım. Bence bu konu aşıldı artık.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk