cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • murat kınıkoğlu

  /
  3

  “Vegan Doktor” olarak tanıdığımız, Veganlık hakkında doğru bilgiler paylaşan, veğanlığın etik bir duruş olduğunu belirten doktor..

  tatlı patatesi fırında değil haşlayarak yersek Günlük A vitamini ihtiyacımızın tamamını ve bir çok antioksidanı alabileceğimizi öğrendiğim vegan doktor.


  fırında pişirmek A vitaminini öldürüyor ve faydalı şeyleri yok ediyormuş

  Bugün tv'de gördüm kendisini. Helal olsun Alişan'a katlandı. Alişan gibi dünyanın sırlarını çözmüş, önemli işler başarmış çok önemli kişisi " Hayvanlar biz yiyelim diye var" dedi.

  vegan doktorumuz sevgili Murat Kınıkoğlu'nun 190 vegan yemek tarifli '' vegan beslenme'' kitabını okumayanlar varsa okumalarını tavsiye ederim.

  Vegan olma yolunda ilerlediğim zamanlarda, verdiği bilimsel tabanlı ufuk açıcı bilgilerden sıklıkla yararlandığım çok yaşayası, insanı en kritik konuları dinlerken dahi pamuk pamuk yapmayı başarabilen, işini hakkıyla ve vicdanıyla yapan vegan doktor.

  sadece bitkisel besleniyor ama deri kullanıyor. Birkaç kere rastladım. okulumuza geldiğinde bu konuda soru da sorulmuştu.

  '' VEGAN DOKTOR '' murat kınıkoğlu çok güzel özetlemiş..


  '' HASTAHANELERDE PROTEİN EKLİĞİNDEN YATAn TEK BİR HASTA OLMAMASINA RAĞMEN HERKES PROTEİN EKSİKLİĞİ DENİLEN MEÇHUL BİR HASTALIKTAN ÖCÜ GİBİ KORKUYOR. pROTEİN EKSİKLİĞİNE HAYALETE İNANIR GİBİ İNANIYORUZ. ''


  İyi Ama Proteini Nereden Alıyorsunuz? '' İhtiyacımız olan her şeyi toprak ve güneş bizlere veriyor. Ayrıca hayvansal proteinle bitkisel protein arasında hiç bir fark yoktur. Protein sadece et, süt, yumurta da değil bitkilerde de vardır. Vegan olmayanlara mesajım şudur; korkmadan vegan olmayı denesinler. Beden sağlığının da ruh sağlığının da yolu vegan olmaktan geçiyor. 🌱

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk