cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

14 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • murat kınıkoğlu

  /
  3

  Murat bey'in Sakin ve güler yüzlü tarzından etkilenmemek mümkün değil.


  Vegan Yemek tarifleri içeren kitabını almak istemiş ancak fiyatı bana biraz fazla gelmişti.Sonrasında ise yağın her türlüsüne karşı olduğunu okudum.Rafine yağların zararlı olduğunu düşünüyorum; ancak sızma, organik vb. zeytinyağının da zararlı olduğunu kabul edemiyorum.dahası fındık, ceviz ve bademi de yasaklar listesine aldığını okuduktan sonra kitabını almadığıma sevindim.


  Aynı meslek erbabından sayılmalarına rağmen Canan karatay'ın şekere karşı olduğu oranda murat kınıkoğlu da yağa karşı.Canan karatay'ın veganlık karşısındaki duruşu herkesin malumu; ancak doğal zeytinyağı ve çiğ kuruyemişleri şiddetle önerir.


  doğal zeytinyağı ile kuruyemişler benim vazgeçmediğim gıdalar arasında.Söz konusu İki uzmanın halkın karşısında etraflıca bir münazarada bulunmasını isterim.

  50 yaş üstünü vegan yapabilecek tek güç. sakin, sade, saldırısız anlatımıyla "vegan keşiş" diyebileceğim harika insan. ama gençler videolarını büyük ihtimal x1.5la izliyordur.


  cok saygı duydugum kisi.


  son günlerde youtube videolarinin altında turemis troller goruyorum o kadar seviyesiz yorumlar oluyor ki kendisi okur ve kırılır diye cok üzülüyorum.


  herkesi onun emegini karsılaması imkansiz olsa bile güzel yorumlar yapmaya davet ediyorum.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk