cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • murat kınıkoğlu

  /
  3
  Çıkardığı vegan beslenme kitabı veganlığa başlangıçta çok yararlıdır. Kısa soru cevaplar ile aklınıza takılanları ve bilmek istediklerinizin çoğunu giderir. Ayrıca oğlu da kendisi gibi doktor ve paylaşım yapmakta onu da takip edebilirsiniz.
  Sakin konuşma tarzına inanılmaz imrendiğim, ne anlatsa sabaha kadar sıkılmadan dinleyeceğim, tanımasam da cok iyi biri olduğu aşikar olan, videoları ve kitaplarıyla ufkumuzu açan naif bir insan, bir doktor.
  Sayılarının hızla artmasını beklediğim, araştırmacı ve bilgilerini çok güzel bir şekilde aktarabilen hoş bir doktor bey. Sıkı takipteyiz efenim. ?
  Gerek Kitapları, gerek espritüel ve bilgi dolu videoları, gerek se şah mat oyunlarına konu olabilecek televizyon programları ile gönlümüzün doktoru.
  kendisini 2019 didim vegfestte dinleme şansım olmuştu. çok naif ve tatlı bir insan. konuşması esnasında çok geç vegan olduğundan bahsetmişti. 25 yaşındayım, ben de geç olduğumu düşünüyorum. doğumdan itibaren vegan beslenmeyen her birey vegan olup iç huzurunu bulduktan sonra çok geç başladığını düşünüyor sanırım.

  (bkz:keşke daha önce vegan olsaydım)
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk