cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 8 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Menstrual Kap

  /
  2

  neredeyse bir yıldır her ay bir sonraki ay almaya karar veriyorum. okuduğum onlarca iyi yoruma, tavsiyeye rağmen bir yanım bir türlü ikna olmuyor.

  edit: aldım ve bu kadar beklediğime de pişman oldum. gayet başarılı.

  bir önceki entry e katılıyorum, ben de hep alıcam diyorum almıyorum. rahat edemem gibi hissediyorum nedense ya da yanlış takarım da başıma bela açarım diye düşünüyorum. ama fazladan çöp çıkarmamak adına gerçekten çok iyi bir icat.

  çok mantıklı bulduğum halde henüz bir türlü alıp denemeye cesaret edemediğim adet kabı. rahat mı değil mi bilemiyorum denemediğim için ama atık azaltmak adına bu ay kullanımına başlıyorum. önyargım bir kırılabilir misin bir şey deneyeceğim.

  yaklaşık 3 ay kullanıp deneyimlemiş olduğum üründür. maalesef bende enfeksiyonu arttırdığı için bırakmak zorunda kaldım, ama o kadar memnundum ki! koku yok, atık yok, ped değiştirme ve pedin verdiği rahatsızlıklar yok, kullanımı oldukça pratikti ve hiç de bir rahatsızlık hissetmedim. hijyen konusunu çözdüğüm takdirde geri dönmeyi isterim.

  Ben bir yildir kullaniyorum, inanilmaz rahat ve kullanisli. basta iyi yerlestirmek icin biraz pratik gerekiyor, sonrasinda ne dertne tasa. Spor yaparken ya da uzun saatler ofiste calisirken rahatlikla kullaniyorum. hem doga dostu hem hem pratik hem karli. Bence kirin yargilarinizi. veganlikta oldugu gibi keske daha once baslasaydim diyeceksiniz.

  Entry giren çoğu kişi ben de bu ürünü almayı erteledim.. Bir anda o kadar para veresim gelmedi ama şu an 50 TL zam geldiğini görünce direkt almaya karar verdim. Erteleyerek nereye kadar...

  kullanan kadın sayısı arttığında, milyonlarca (geri dönüşümü hakkında bilgim olmayan) ped'in atık olmasının önüne geçmektedir. kadın için (sağlık ve hijyen olarak) ve çevre için faydalıdır.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk