cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • adet kabı

  İlk alırken "allahım şuna 200tl veriyorum sen affet allahım" şeklinde dua edip, her ay tampona verdiğin 50tlden kurtulunca resmen kardayım diye kendinle gurur duymanı sağlar.

  var mı yok mu, her yerde de satılmıyor, şimdi oraya kim gitsin, ya bu vegan mıydı, bu da mantar yapıyor, şu iğrenç kokuyor, neyse en iyisi gideyim alayım diye tampon ya da ped peşinde koşarken hayatın zehir olmasından kurtarır.

  Olduğunu unutursun öyle de uyumludur. Doğaya da sana da zararı yok. Daha ne yapsın bilmiyorum.

  Not: benimki lunette💚
  kullanımını deneyimlemeyi çok istiyorum fakat sırf kullanım sonrası temizliği için suda kaynatması var diye almadım, kesin kaynatmaya üşenip atarım bir kenara.
  Bir erkek olarak deneyimleme şansım olmadı fekat ürünü incelediğimde yumuşak bir yapısı olduğu gözüktüğü kadar korkunç olmadığını söyleyebilirim.
  Pad kullanımının oluşturduğu atık üretimi esnasında tüketilen enerji kullanıcıya ekonomik külfeti nedeniyle adet kabının kullanılması daha mantıklı ve vegan bir kadına yakışan harekettir.
  Kullanım şekli filan hayli araştırmış olup Kadın arkadaşlarıma öneriyorum fekat aşırı ön yargılılar ve bu ön yargıyı henüz kıramadım
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk