cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Bitkisel kolajen

  36 yasımdayım ve yüzümde artık inceden kolajen kaybından kaynaklanan çökmeler basladı, e tabi hayvansal kolajen kullanmıyoruz, peki bunun cüzdan boşaltmayan alternatifi/alternatifleri, çözümü nedir a dostlar?
  internette ufak bir araştırmayla şöyle bir listeyle karşılaştım. tabi ki bilginin güvenirliği, internet araştırması olduğu için pek yüksek değil. ama şöyle bir yanı var, bahsedilen meyveler, sebzeler zaten tüketiminde kolajen açısından fayda sağlamasa da, nihayetinde faydalı şeyler ve hepsinin katkısı, yapılan araştırmalar vs ile desteklenmiş biçimde olduğundan işe yarayabilir bir liste olabilir.

  listeyi gözden geçirdiğimde, kolajen üretimini teşvik eden ya da deformasyonun önüne geçmek adına destekleyiciler fazlalıkta, doğrudan güçlü bir kaynak sanırım doğal yollarla pek mümkün değil. linke tıklamak istemeyenler için, listede yer alan destekleyiciler şöyle;  - yaban mersini


  - koyu yapraklı sebzeler


  - sarımsak


  - beyaz çay


  - C vitamini


  - soya ürünleri


  - fasulye- kırmızı meyve / sebzeler


  - a vitamini içeren besinler


  - omega 3 yağ asidi


  - avokado yağı  not: daha önce de belirttiğim gibi internet araştırmasıdır. şahsi bilgim olan bir konu değil.

  Saf nutrition markasının üzerinde glow yazan ürününü bitkisel kolajen destekleyicisi olarak piyasaya sürmüşler. Şuan Trendyol indiriminde 215 TL ben alıp deneyeceğim.


  Saf nutrition

  En ucuz çözüm Bamya tohumu yemek. Bir de yüze uygulanan q switch lazer yüzdeki kolajen üretimini tetikliyor ama zamanla etkisi sıfırlanıyor tekrar yaptırmak gerekiyor

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk