cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 4 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • B12 ve akne sorunu

  Önerilen kullanım şekli ile (haftada 2 kez tek seferde 2-3 sıkım ; dil altına sprey şeklinde ;) uygulandığında ortaya akne çıkıyor. Bunu günlük az bir doz ile haftaya yaymak biraz daha bu durumu azaltıyor fakat bu sefer takviye almak ya unutuluyor ya üşengeclige gelip alınmıyor. Daha önceden dil alti hap olarak kullanıyordum çok memnundum sorun hiç çıkarmadı ama 1 yıldır kullandığım sprey akne sorunu olusturdu. Akne ve b12

  Dodex iğne sonrası yaşamıştım ben de.Hem de öyle normal akne değil ceviz kadar büyük ve ağrılı :( .B vit bazı formları alerjik ne yazık ki.Ama dil altına geçtikten sonra problem yaşamadım etki olarak da benzer.

  Vegan olduktan sonra ilk 7-8 ay cildim o kadar iyi durumdaydı ki, standart regl dönemi habercisi olan sivilcilerim bile çıkmıyordu.


  Ama yaklaşık 10 aydır sebebini bir türlü bulamadığım sivilcelerle boğuşuyorum. bu başlığı görene kadar b 12 desteklerinin böyle bir soruna sebep olduğunu bilmiyordum. Gerçekten de sivilce sorunumun başlangıcı b12 alımına başladığım döneme denk geliyor. Sanırım bir doz değişikliği ya da marka değişikliği yapmalıyım.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk