cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • yaşam nöbeti

  Büyükada’da Ruam hastalığı tespit edildikten sonra 81 atın katledilmesinin ardından hayvansever aktivistler olarak İBB önünde başlatılan ve atlı faytonların kaldırılmayana dek başlatılan çadırlı eylem.
  desteklediğim, ancak maalesef bir sonuç alınamayacağını düşündüğüm eylem. adamlar söz verdiği halde sözünü tutmuyor mızıkçı çocuklar gibi. daha ne olsun?
  adalardaki faytonların tamamen kaldırılması için başlayan ve bugün 10. gününe girmiş nöbet/direniş. katılan, destek veren herkese selam olsun
  bugün itibariyle 20.gününe giren, fırtına,soğuk,sağanak demeden direnerek mücadeleye devam eden dostların adalardaki atlı faytonların kaldırılması için başlattığı eylemdir. umarım ilgililer en kısa zamanda verdikleri sözleri tutarlar da önce hayvanların sonra bizlerin ahını daha fazla almazlar...
  Mücadele, direnis ve kazanilan zafer çok kiymetli olsa da Zülal kalkandelen’in sosyal medya hesaplarindan da görülecegi üzere, büyükada’da fayton zulmünden kurtulan atlar, tarim ve hayvancilikta kullanilmak üzere bedelsiz verilecekmis.

  Yine zülal hanimin belirttigi gibi hayati boyunca çalismak durumunda birakilmis bu canlar için hayatlarini devam ettirecekleri büyük bir rehabilitasyon merkezi sözü, unutuldu sanirim. Sorun degil hatirlatiriz.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk