cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veggy

  /
  3
  mock food denince aklıma gelen ilk markalardan nedense, sanırım migros vb alışveriş yapılabilecek bir çok noktada karşıma çıkmasından dolayı direkt aklıma veggy'nin ürünleri geliyor. vegan döner, köfte, granül bezelye proteini, vegan schnitzel, tütsülenmiş ve normal tofusu mevcut markaya dediğim gibi bir çok marketten ulaşabilirsiniz. şehire ya da semte göre bulabileceğiniz migrosların büyüklüğü önemli, bazı noktalarda sadece 5m migroslarda mevcut. firmanın websitesi için buraya tıklayabilirsiniz.
  Güzel bir pazarlamaları olan denediğim ürünlerinin bazılarını beğendiğim bazılarını beğenmediğim marka. Beğenmiyor olmam kalitesi demek değil yanlış anlaşılmasın benim damak tadıma hitap etmiyor sadece. Ayrıca keşke diğer markalarda veggy gibi heryer de karşımıza çıkabilse.
  yakın zamanda macro atelier (macrocenter) ile vegan tarifler yapmak adına bir etkinlik düzenlemiş mock food firması. vegan bir çok influencerı da davet ederek, sosyal medya üzerinden veganlığı anlatmak odaklı olmayan ancak mevcut veganlara ulaşmak adına iyi bir çalışma yaptıklarını düşünüyorum.
  merak ettiğim için alacağım, muhtemelen görünüşünden ötürü ağzıma bile götüremeyeceğim de fiyatını görünce önce şoka girdim.

  300 gram köfte nasıl 234 lira diye hayatı sorgularken bir kolisinin 234 lira olduğunu öğrendim. dalgınlık, haftaya çeşit çeşit denedikten sonra biraz yazarım.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk