cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veganzone

  /
  2

  google play servisi olmayan andoid telefonumdan giriş yapamadığım, içimin gittiği platform. benim için de şeyapın..

  arayüzünün ciddi manada gelişmeye ihtiyacı olan uygulama. bookmark özelliği gelse de tarifleri kaydetsem her şeyden önce :/ barındırdığı özelliklerin aşırı basit kaçması ve kısıtlılığı sebebiyle sıkıcılaşıyor da bir süre sonra. ya da sürekli yeni özellikler sekmeler getirilen yamalı kıyafet gibi durmaya başlayan sosyal medya devlerine ait applere çok alıştığımdan ben mi sıkıldım bilemedim.

  şimdiye kadar, kullanıcıların hevesi, mutluluğu ve pozitif hali ile iyi gitti. ancak arama bölümü, gönderi kaydetme ve paylaşım altındaki yorumlara cevap verme gibi özellikler artık bu tarz mecraların olmazsa olmazı. bu ve bunlar gibi geliştirmelerin gecikmesi halinde bu ivmeyi kaybetme ihtimali çok yüksek.


  edit: imla

  veganların, vejetaryanlerin ve vegan olma amacı güden insanların akın ettiği, yapmaya üşeneceğimiz yemek fotoğraflarının anasayfada bolca dolaştığı, bağımlılık yapan uygulama. iyileştirilmesi gereken özellikleri var elbette. örneğin cinsiyet kategorisinde yalnızca "kadın/erkek/diğer" yazması. nonbinary, queerler ve +'lar vardır veganzone.

  dakikalardır "mevcut konum alınıyor" deyip asla açılmayan uygulama :( bu sorunu yaşayan var mıdır, çözümü nedir bilen varsa aydınlatsın...

  ilk hevesli günler geçtikten sonra, daha bir durgunlaştığını, eski trafiğinin yavaşladığını fark ettiğim, kullanım amacı hususunda şüphelerim olan uygulama. dating app desen değil, sosyal medya desen, eksiklerinden dolayı tam olarak o da değil.


  gördüğüm kadarıyla diğer sosyal medya uygulamalarında ve gün içerisinde bunalan vegan, vejetaryen bireylerin girip iki soluk alıp çıktıkları ufak bir nefes alma alanı gibi şimdilik.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk