cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veganoteacher

  /
  2
  Her sabah simit yemekten ciğeri solan bir öğretmen olarak; instagram sayfasını düzenli bir şekilde yönetmesinde, okul için her akşam erzak hazırlamasında ve bunun yanında marketleri, mağazaları gezip vegan ürün bulmasındaki sonsuz enerjiye gıpta ediyor, bu enerjinin kaynağını merak ediyorum. Umarım bir postunda bunu bizlerle paylaşır.
  Şehir şehir gezip nerde vegan cafe var, hangi markette hangi vegan ürünler satılıyor, hangisi indirime girmiş vs.gibi bir dolu bilgi sunan arada vegan yemek tarifleri de veren harika insan.Veganlığa geçiş sürecimde çok yardımcı olmuştur kendileri.İnanılmaz da aktif bir instagram hesabı.
  Et de yemiyor, bu kadar enerjiyi nerden buluyor bilmiyorum!
  İnanılmaz enerjik ve mükemmel yürekli insan, yaptıklarından sanıyorum zerre menfaati yok fakat onca iş güç arasında veganlara rehberlik yapıyor ne denilir ki çok tenk yu
  İyi ki var dediğim insan! Vegan olma sürecimde ve şuan hala hayatımı kolaylaştıran paylaşımlarıyla kalbimi fetheden öğretmen kişisi. Bitmeyen enerjisinin kaynağını ben de merak ediyorum:)
  veganlığa geçiş sürecimde benim için her şeyin o kadar kolay olmasını sağladı ki anlatamam. nereye gitmeliyim, ne almalıyım, ne yemeliyim, ne giymeliyim bütün bu soruların cevabını tüm detaylarına kadar bulabileceğiniz bir instagram sayfası ve websitesi var. aynı zamanda aklınıza takılan herhangi bir şeyi sorduğunuzda bütün inceliğiyle ve istekle yardımcı oluyor; kaç kere mesaj atmışımdır hiçbirine dönüş yapmamazlık etmedi ki ne kadar yoğun olduğunu hepimiz biliyoruz. ee iyi ki varsın veganoteacher diyelim o zaman.
  instada veganoteacher tagıyla arattığınızda bim a101 migros vs tüm süpermarketlerdeki vegan abur cubur içeriklerin listesini sunan harika oluşum.

  https://www.instagram.com/explore/tags/veganoteacher/
  instagramdan ilk takip etmeye başladığım zamanlarda kendisini gastronomi öğretmeni sanıyordum, sürekli tarifler tarifler öğrencilerime şunu yaptım bunu yaptım diye storyler görünce, sonradan anladım ki yemek konusunda yetenekli bir ingilizce öğretmeniymiş. ne zaman yazsam soru sorsam geçiştirmeden cevap verir, en ince ayrıntısıyla ilgilenir, yeni ürün mü çıktı indirimler mi var gıdadan kozmetiğe ve giyime kadar hepsinden haberiniz olur, düzenli olarak birbirinden lezzetli tarifler veriyor, deneyin yemelere doyamazsınız, ayrıca instagram hesabında süpermarketlerdeki vegan ürünleri, kozmetik mağazalarının vegan ürünlerini, gittiği şehir ve ülkelerdeki vegan yiyecek seçeneklerinin listelerini bulabilirsiniz, bol faydalı bir hesaptır, böyle biri olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. iyi ki var.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk