cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veganonymus

  sözlüğe girdiğimde yeni entry lerini görmekten ve okumaktan çok hoşlandığım sözlük yazarı. hep buralarda kalması dileğiyle.

  levent boran haterı. acınası kişilik. hatta öyle bir hater ki gidip adamın başlığını açmış :d önceki tartışmamızda yumuşak davranmıştım sana ama bu sefer bodozlama giricem. bütün dönen olayı okudum da sen nereden girdin araya ya :d levent'i öyle bir takıntı haline getirmişsin ki bir olay olsa da levent'e karşı bir şey yazsam derdindesin. brom sana öyle bir acı yaşatmışki demek ki zamanında ben navegan ürün kullanmayı dert etmem diyen birine karşı bile levent'e saldırabiliyorsun. vegandın demi sen? levent'in savunduğu ==> navegan ürün kullanan kişi vegan değildir.


  kendisine vegan diyen bir kişi normalde bunu desteklemesi lazım. evet navegan ürün kullanan kişi vegan değildir demesi lazım. fakat olay levent olunca bu veganonymus denen sünepe hater bir anda tersini savunuyor. yazık sana acıyorum hakkaten :d


  Levent Boran dışındakiler iyi ki varlar✌️🌈

  keşke vegan olmasaymış dediğim bir insanla tanıştım resmen 😰

  siz güçlü olun ve yazmaya devam edin 💪


  ahahahahah fake hesabını iyi yakalamışsın bu zavallının brom 🤣 ben de kıllanıyordum sabahtan beri herif girdi sözlüğe full bana saldırıyor ne iş diye. aklı sıra kamuoyu oluşturup beni kötü gösterecek sahtekar 🤣🤣🤣. şimdi bu zavallıya iyi bir döşenesim var ama yorgunum 35 saattir uyumadım. çılgın bir proje vardı biliyorsun bahsetmiştim. bir de harcadığım efora değmez bunun için. yüreği ve erkekliği arkasına sığındığı anonim nicki, klavyesi ve monitörü kadar olan; gel bunları gerçek hayatta yüzüme söyle dediğimde sesi soluğu kesilen bu zavallı meczup için değmez. her şeyim ortada. resmim, ismim, kim olduğum. bunun neyi ortada? tabii ki sallayacak bırak sallasın salladığı kadar. arkasına sığındığı anonimlik kadar yüreği. klavye başında cesaret timsali gerçek hayatta kız arkadaşına laf atan magandalara tiz bir sesle "niye öyle diyorsunuz abicim ayıp değil mi" diyecek tipler bunlar. engelle kendisini de fake hesabını da. isterse küfretsin isterse olanca lafı söylesin hiç fark etmez. bu veganonymus denen zavallı kim ki lafının bir önemi ve değeri olsun? hiç canını sıkma sen, vaktini de bunlarla boşa harcama. fake hesabını da engelledim şimdi. sen de engelle hem ana hem de fake hesabını. bu arada bostanlı'da havalar nasıl buralar çoookk soğukkk olm 😮

  bunlar şaka mı gerçek mi?

  şaka değilse ona göre tepki vericem de

  sözlüğe girdiğimden beri dikkatimi çeken bu astravegan ile levent boran'ın birilerine saldırması. yan char deme sebebim de birbirlerinin götüne yapışmaları.

  benim cinsiyetimi ve yönelimimi tahmin etmeye çalışarak tuhaf şeyler söylemiş hem de.


  konuyla alakası olmayan entrylerime bile eksi atmışlar bir de gerçekten inanamıyorum. aşırı çocuksu değiller mi?

  ayrıca çok tanışmak istiyorsa arkadaş pm atabilirdi. 👌

  "zavallı" yazıp duruyor bi de qhwnxmxm sinirim bozuldu iyice

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk