cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veganlıkla ilgili anketler

  Uzunca bir süredir, veganlıkla alakalı internet üzerinde yapılan anketlere katılıp duruyorum. böyle bir başlık üzerinden bu tarz anketleri paylaşarak, daha çok kişiye ulaşılması sağlanabilir sanırım. vegan restoranlara yardım edebilmek amaçlı bir anket geziyor son zamanlarda internet üzerinde, katılmak için bu linkten ankete ulaşabilirsiniz.
  Merhabalar, kardeşimin yaptığı bir araştırmayı sizinle paylaşmak istiyorum.

  anket linki

  Bu araştırma, şu ana dek Türkiye'de psikoloji alanında yapılan en geniş doktora araştırması niteliğini taşıyor… Bu yüzden her kesimden, her görüşe mensup veganın doldurmasını önemsiyoruz. Vegan arkadaşlarınız, whatsapp gruplarınız ile de paylaşıp destek vermek isterseniz çok mutlu oluruz 💃🏻

  Merhaba arkadaşlar. Aranızda yeniyim ve daha tazptaze bir veganım. Çevrem de vegan olmak pahalı mı ? Gibi sorular aldıkça bir araştırma yapmaya karar verdim. Veganlıktan önce ve sonrasını kapsayan bu araştırma için aşağıdaki anketi doldurursanız çok mutlu olurum.

  böylece veganlık nonveganlığa göre pahalı mı ? Pahalıysa vegan üreticelere neler söylemeli, ve neler önermeliyiz bunları tartışırız :)

  yeşil günler :)

  https://forms.gle/wCdaiA2GAtjyM68NA🌱


  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk