cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 3 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • veganlıkla ilgili anketler

  Uzunca bir süredir, veganlıkla alakalı internet üzerinde yapılan anketlere katılıp duruyorum. böyle bir başlık üzerinden bu tarz anketleri paylaşarak, daha çok kişiye ulaşılması sağlanabilir sanırım. vegan restoranlara yardım edebilmek amaçlı bir anket geziyor son zamanlarda internet üzerinde, katılmak için bu linkten ankete ulaşabilirsiniz.
  Merhabalar, kardeşimin yaptığı bir araştırmayı sizinle paylaşmak istiyorum.

  anket linki

  Bu araştırma, şu ana dek Türkiye'de psikoloji alanında yapılan en geniş doktora araştırması niteliğini taşıyor… Bu yüzden her kesimden, her görüşe mensup veganın doldurmasını önemsiyoruz. Vegan arkadaşlarınız, whatsapp gruplarınız ile de paylaşıp destek vermek isterseniz çok mutlu oluruz 💃🏻

  Merhaba arkadaşlar. Aranızda yeniyim ve daha tazptaze bir veganım. Çevrem de vegan olmak pahalı mı ? Gibi sorular aldıkça bir araştırma yapmaya karar verdim. Veganlıktan önce ve sonrasını kapsayan bu araştırma için aşağıdaki anketi doldurursanız çok mutlu olurum.

  böylece veganlık nonveganlığa göre pahalı mı ? Pahalıysa vegan üreticelere neler söylemeli, ve neler önermeliyiz bunları tartışırız :)

  yeşil günler :)

  https://forms.gle/wCdaiA2GAtjyM68NA🌱


  +90 isimli youtube kanalında bir anket var.


  soru "Doğayla barışık yaşam dendiğinde aklına ilk gelen fikir hangisi?" ve seçenekler ise şöyle;


  - doğada çöp bırakmamak

  - vegan / vejetaryen beslenmek

  - karbon ayak izi bilinci

  - tasarruflu enerji tüketimi


  vegan / vejetaryen beslenme seçeneği %4 oylanmış şimdiye kadar (bkz:swh) siz de oy kullanmak isterseniz eğer link burada

  merhaba :) beslenme ve diyetetik bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. mezuniyet projesi kapsamında yürüttüğümüz, bilimsel bir araştırma niteliği taşıyan “vejetaryen, vegan beslenme anlayışına sahip bireylerin sürdürülebilir beslenme davranışlarının değerlendirilmesi” başlıklı tez çalışmamızda, hipotezimizin “vegan, vejetaryen bireyler sürdürülebilir beslenme konusunda daha bilinçlidir.” olduğu, google platformu üzerinden uygulanacak ankete vegan, vejetaryen beslenme anlayışına sahip bireyleri, katılımcı olarak davet etmekteyiz. veriler toplandıktan, istatistiki analiz yapıldıktan sonra yasalara uyarınca saklanılması gereken zaman dilimi boyunca saklanıp, sonrasında silineceğinizi belirtmek isteriz. yürüttüğümüz mezuniyet projesi süresince yardımcı olabilmeniz biz öğrenciler için büyük önem taşımaktadır. anket linkini aşağıda paylaşmış bulunmaktayım. dönüşünüzü merak ve heyecanla bekliyoruz. kendinize iyi bakın :) 🍀


  docs.

  herkese merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi, psikoloji 2.sınıf öğrencileri olarak araştırma dersimiz kapsamında "Toplumsal Cinsiyet Rolleri Bakış Açısıyla Vegan Sosyal Kimliğinin İncelenmesi" başlığıyla düzenlediğimiz anketimize katılım çok önemli.Biliyorsunuz ki bu anlamda özellikle ülkemizde yapılan araştırmalar oldukça az. Bunun için buraya bırakacağım araştırma anketini doldurmanız ve imkanınız var ise yaymanız bizi çok mutlu edecek, literatüre de katkı sağlayacaktır. Şimdiden çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız!


  anket formu için tık :)


  görsel


  merhabalar, ege üniversitesi sosyal bilimler fakültesi işletme ana bilim dalında işletme tezli yüksek lisans yapmaktayım. tez konum ‘vegan ve vegan olmayan bireylerin eko etiketli ürünlere karşı tutum ve satın alma davranışlarının incelenmesi’ dir. bu konuyu seçmekteki amacım gerek yurtiçinde gerek yurt dışında yapılmış olan çalışmaların nitel kapsamda yapılması ve nicel çalışmaların yeterli olmamasıdır. bu çalışma için sizlerden yardım istemekteyim. araştırmamı tamamlayabilmem için hazırlamış olduğum ankete 200 vegan bireyin 200 de vegan olmayan bireyin katılımına ihtiyacım bulunmakta, sizlerden araştırma anketime katılımınızı rica ediyorum.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk