cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan4dogs

  Leni lecker ve matthias bartsch'ın, lecker'in yaşamına edgar isimli köpeğin katılmasıyla 2014 yılında temelini attığı berlin menşeili oluşum.


  kendi yaşamımı paylaştığım köpeğimin beslenmesine dair yaptığım, takviyeli veya takviyesiz fakat çok incelikli ev yapımı yemeklerden kuru mama opsiyonlarını kapsayan, ne kimyayı ne biyolojiyi dışlayan uzun bir araştırmanın ve irtibatların sonucunda hem karakterlerini hem yaklaşımlarını ayrı bir yere koyduğum, bir ürün geliştirip satışa sunmakla beraber pazarlama zihniyetiyle işlemeyen bir oluşum.


  pek çok birey ve araştırma grubu tarafından bitki bazlı eksiksiz mama örneği olarak gösterilen "Greta" adlı kuru mamaları ve "V-complete" toz takviye kompleksleri pek çok vegana ve adlarına ölümhanelerin işletilmesi talebinde bulunmamış dostlarına ikirciksiz bir çözüm sunuyor.


  daha fazla bilgi için birçok tarife de yer veren sitelerine buradan ulaşılabilir.


  türkiye'ye teslimat opsiyonu bulunmaması ve bu değiştirilse bile kişiye teslimat ücretinin epey yüksek olabileceği göz önünde tutulduğunda, türk vegan ürün platformlarının bir anlaşma girişiminde bulunmaları, yaşamını bir köpekle paylaşan veganların ve sokak köpeklerine bakan, hissiyatı ve bilinci derinleşmiş insanların bu sorunsalına güzel ve kalıcı bir çözüm, bir çözüm başlangıcı olabilir.  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk