cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

3 + 14 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan sözlük instagram sayfası

  kardeşim seni takip edıyorum az adam akıllı entryleri post atabılır mısın :D bak ekşi sözlük sayfasına guzel paylasımlar yapılıyor.

  adamlıgın cınsıyetcılıgı yok cok erkek gordum adamlıgın a sı yok cok kadın gördüm en kotu zamanımda bana adamlık yapan sizin işiniz boş duyar kasmak her konuda bilgim var diyip entel takılmak. falvara farfara

  işi zor olan sayfa... düşünce, fikir, özgürlük diye bağırmaktan canları çıktı, işine gelmeyen, beğenmediği bir paylaşım gören, sayfaya veryansın ediyor.

  instagram sayfasını yeni gördüm ve bir tane entry'imin paylaşılmış olduğunu fark ettim az önce. açıkçası özel hayatımda insanların ne düşündüğünü önemseyen biri olmadım hiçbi zaman ama konu hayvanlara gelince inanılmaz hassas biri oluyorum ve entryimin paylaşıldığı posttaki yorumları okuyunca canım sıkıldı. gerçekten üzüldüm birkaç vegan -beni hiç tanımayan insanların-pek hoş olmayan yorumlarını okuduğum için. sanırım burda yazmaya devam etmek istiyorsam böyle şeylere alışmam gerekiyor üstteki entryler de bunu onaylıyor?


  ayrıca birkaç veganın tartışma sebebi de olmuş. gerçekten üzücü bir durum ?

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk