cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan sanat ve resim

  Resimle ugraşan birisiyim yardımlarınızi bekliyorum dostlar malzeme listesi yapalim birlikte.. ama ben hala bir seyler bulamadim sizdende azami destek bekliyorum..
  Yıllardır resim yaparım bunu düşünmedim açıkçası, ha asla biri bana yok at kılı samur fırça vs aldıramaz, alamaz da canına okurum :) bazı duvar boyaları içinde fresk falan yapacaksanız yumurta akı var ;)) onun dışında akrilik suluboya vs de bir şey dikkatimi çekmedi.

  Yağlı boyalar; pigmentlerin genellikle keten tohumu ya da bir başka bitkisel yağla karıştırılmasından elde edilir. Tempera boyalar ise pigmentin yumurta sarısıyla (?!) karıştırılmasından elde edilir. Aradaki fark ise Yağlı boyayı geç kuruyor olarak bilsek de, Tempera boyanın çok daha yavaş kuruması. Ankostik boyalar, pigmentlerin sıcak balmumu ile karıştırılmasından oluşuyor. Akrilik boya ise suluboya ve yağlı boyanın bazı özelliklerini taşıyor. Yani suda çözünürler ancak yağ ile de karıştırılabilir. Modern ve çağdaş sanatçıların kullandığı en popüler boyalardan biridir ve ben de tuval çalışmalarımda genellikle akrilik boya kullanıyorum.


  Sanat🎭📸🎬📚/gorsel sanat🎨 /muzik🎵🎶🎹/dans🕺💃 /tıp🧠💉💊🧪/sanat ile iyilesme konularina ilgi duyanlar icin mary rockwood lane'in coursera'daki Sanatla iyilesme (eng: healing with the arts| university of florida) dersini tavsiye ederim.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk