cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan patates

  oğuzcan kınıkoğlu ve melike dede'nin çeşitli konularda vegan içerikler paylaştığı ve veganlık hakkında bilgiler verdikleri youtube kanalı. videoları son derece eğlenceli ve keyifli. her seferinde izlerken kahkaha atmama neden olan bir şeye denk geliyorum.

  içerik olarak oğuzcan hayvancılığın daha çok sağlık kısmına değinirken melike çevresel etkilerinden bahsediyor. zaten her ikisinin de yetkin olduğu alanlara göre bir dağılım olmuş. veganlığın etik kısmına da her videoda mutlaka değiniyorlar ama onunla ile ilgili özel bir videolarını göremedim henüz. bazı videolarda hayvancılığın etik boyutuyla ilgili özel olarak içerik hazırlayacaklarından bahsetmişler. bakalım bekliyoruz

  Kanala buradan ulaşabilirsiniz.

  edit: aynı şekilde instagram hesapları da var. orada da güzel içerikler payaşıyorlar. o da burada
  tam türkçe bekçiliği yapmak için formumdayken youtube kanalı olduğunu öğrenince vazgeçtim. izlemedim ama temiz yüzlü iyi insanlara benziyorlar yolları açık olsun umarım daha istikrarlı bir şekilde video yüklerler.
  aşağıda yer alan paylaşımları bugün dikkatimi çekti, yemek tercihlerinde hiç hesaba katmadığımız etkenleri ortaya koyan bu tarz paylaşımları çok seviyorum ve daha sık olması gerektiğini düşünüyorum.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk