cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan masa beşiktaş

  ıhlamurdere'de açılan yeni vegan işletme. çoğu vegan pide, lahmacun yapan yerin hamuru lastik gibi, içi ne varsa koydum gibi oluyor. burası bu işi başarmış. lahmacunu çıtır çıtır ve iç harcını harbi yapmışlar yani. 3 peynirli pidesindeki peynirler de baya güzel erimişti. navegan arkadaşlarınızı buraya götürüp şoka uğratabilirsiniz.

  İstisna harici disarıda yemek yememeyi tercih ederim fakat yıllardır lahmacun, pide vs. tadını bile unuttugum için bu mekanı mekan bozulmadan önce ziyaret edecegim. Cok guzel ve basarılı basladılar.

  biriyle gidince karışık 2 kişilik menü almak çok iyi oluyor. 1 fındık lahmacun ve her pidenin küçük versiyonu oluyor her 2 tabakta. soya kıymalı pidesi hayal gibi.

  Bir an önce gitmek için can attığım yer, çok sık karşıya geçiyor olsam da o taraf bana hala ters. Gitmeden sıkı bir diyet yapayım da yer acılsın hahaha

  şahane mekan, fiyatlar ucuz, lezzetleeri şahane, her veganın mutlaka gitmesi gereken bir yer. bodrum'da da şube açılması en büyük temennim :)

  vegan bir fırınımız olması çok sevindirici gerçekten. herkes çok beğenmiş ben gidip lahmacun yeme fırsatı buldum ama pek çıtır gelmedi açıkçası. tabii herkesin anlayışı farklı galiba bu konuda. bir dahaki sefere pidelerini denemek istiyorum. ayrıca ayranları çok güzeldi👌

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk