cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

3 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan kitaplar ve pdf

  tek tük kitaplar haricinde ( etin cinsel politikası ) veganlıkla ilgili can alıcı kitapları pdf biçiminde bulamama durumu. "veganlığı ne kadar az kişi bilse iyidir" mantığı mı yoksa "aman gerek yok, kime ne yararı var zaten" mantığı mıdır nedeni bilinmez, ancak bu can alıcı kitapların çoğunun satışının bile çoğu sitede "stokta yok" şeklinde yer alması da tuhaftır. yahu ben nasıl edinip okuyacağım bu kitapları?!
  (bkz:Libgen) library genesis sayesinde aradiginiz hepsi olmasa da cogu kaynaga ulasabilirsiniz. Ayrica eger Istanbul’da oturuyorsaniz ve halihazirda erisiminiz olan bir kutuphane yoksa Bogazicinin kutuphanesine para odeyerek kaynaklarina erisim saglayabiliyorsunuz. Veganlikla alakali kac kitap barindiriyor bunyesinde bilmiyorum ama eger online databaseine giris firsati da sagliyorsa (bundan da emin degilim sorup ogrenmek lazim) sayisiz makaleye erisebilirsiniz.
  sözlükte bir yazarda çok sağlam bir arşiv vardı ve isteyen özelden yazsın diyordu ama kimdi ve hangi başlıktaydı hatırlamıyorum, keşke bu başlığı görse de yardımcı olabilse..
  merhaba, bahsedilen yazar benim sanırım, bende geniş bir pdf arşiv var, isteyenlere maille ulaştırıyorum. telif haklarından dolayı internet ortamından çok kez kaldırıldığı için direkt linkleri atamıyorum maalesef. isteyenler yeşillendirsin.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk