cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan kantin

  Bursa'nın ilk vegan kafesidir. Uygun fiyatlarıyla "veganlık pahalı yeaa" argumanına nanik yapar ve aktivizmin içindedir. Bursa Vegan İnisiyatifi toplantı ve eylemleri öncesi buluşma noktasıdır. Kafenin her köşesinde görsellerle vegan bilinç uyandırılmakta ve veganlık anlatılmaktadır. Etik vegan bilince sahip işletmecisi, veganlığı sadece yemek olarak görmez. Vegan kantin sadece karnimizi doyurmaz, zihnimizi de vegan bir dünya arzusuyla doldurup; etik aksiyon almaya teşvik eder. Sömürüsüz cupcake çok uygun fiyata bulunur.?
  Sadece karnımı doyurmak ya da inisiyatif etkinlikleri için değil insana dair umudumu tazelemek, yalnız olmadığımı hissetmek için de yemeği bahane edip sıklıkla uğradığım mekan. Profesyonel aşçısı ve geniş bir menüsü olmasa da sunduğu her ürün lezzetlidir ve sadece vegan işletmeyi kırmamak, teşvik etmek için kendinizi zorlayıp yalan söylemeniz gerekmemiş olur. Alçakgönüllü, samimi ve anlayışlı işletme sahibini sevmemek olanaksız.
  Selin Ablanın dillere destan humusu, harikoo nohut dürümü, burger king e dükkanı kapattiracak lezzetteki hamburgeri, paha biçilemez sohbeti ve güler yüzü hepsi burada Vegan Kantin de?
  Bursanin ilk yuzde yuz vegan icerikli kafesi olan, baska bir vegan kafe tarafindan bu ozelligi gasp edilmeye calisilan, bizim ilk goz agrimiz, vegan insiyatifinin mekani, lezzetli mi lezzetli nohut durum ve humusun servis edildigi, her daim guleryuz ve sevecenlik barindiran, etik, ahlakli ve iyi niyetli bir sahibi olan kafedir. Fiyatlari cok uygun, tertemiz bir mekan. Ustelik en son menuye eklenen ekmek tatlisini da denemenizi tavsiye ederim :) Bayildik ?
  Bursa'nın ilk vegan kafesidir. Bursa vegan inisiyatifi'nin kurulduğu yerdir. Bursalı veganların toplandığı yegane mekandır. Sade tasarımı ve leziz menüsüyle kendini vazgeçilmez yapan bir yerdir. Uğranası, es geçilmemesi gereken bir mekandır.
  Hali hazırda bir vejeteryan iken veganlığın ne kadar gerekli ve kolay olduğunu anlamama ve veganlığa geçişime yardımcı olan mekan ve işletmeci. yemekleri ve tatlıları inanılmaz lezzetlidir.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk