cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan gruplarında alakasız paylaşım yapan kişiler

  Oluşturulan vegan gruplarında kendi siyasi görüşünü veganlığa yaslayarak empoze etmeye çalışan kişilerin sıklığını gördükçe irkiliyorum. alakasız eylemler, alakasız imza kampanyaları ne oluyoruz ya? sol - marksist düşünceye sahip olabilirsiniz ama o gruplar sizlerin kendi düşünce biçimlerinizi empoze etmek üzerine kurulmuyor. konunun öznesinin veganlık olmadığı konularda neden imza kampanyalarının paylaşımlarını yapıyorunuz? yıllardır her gün eylemleri ve imza kampanyalarını paylaşıyorsunuz da elinize ne geçti? hangi eylem doğru düzgün sonuç verdi? bir öz eleştiri yapıp bu kadar eyleme rağmen sıfır başarıyla sonuçlanmasının nedenini bulabilir misiniz rica etsem? bir salın gidin parti merkezlerinizde ne yapıyorsanız yapın. o gittiğiniz parti merkezlerinde de vegan yöneticilerin bolluğuyla veganların isteklerini çok iyi anlayacaklardır zaten.

  doğa eylemi diye pazarlıyorlar ardından bir siyasi düşünce işin içinden çıkıyor üstünede toplaşıp akşam mangal yakıyorlar. adı da doğa eylemi.

  90 sonrasında tüm umutları yıkılan ve söylem kıtlığı çeken solcuların toplumlara göre ilerici ve aydın tüm fikirlere sahip çıkması sonucu veganlık ve lgbt+ grupların hepsinde bu tip kronik solcu arkadaşları görürüz.

  Yapılanmaları siyasal islamcılara benzer bol bol nutuk hamaset daha sonra linç ve tehdit.

  Vegan grupların kanser hücrelerini oluştururlar.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk