cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan etkinlikler

  /
  2
  bir tanesi bu pazar, 15 aralık'ta, alsancak'taki serüven kültür'de gerçekleşecek etkinliklerdir.

  "vegan bir gün" etkinliğinde izmir vegan inisiyatifi sunum yapacak. program: sunum, belgesel, söyleşi, yemek atölyesi ve atıksız yaşam atölyesi. navegan arkadaş getirmek için harika bir etkinlik.

  https://www.instagram.com/p/B520GBsgP86/
  istanbul vegan inisiyatifi tarafından 15 aralık (yarın), bütün geliri zonguldak pati-ka kurtarılmış çiftlik hayvanları barınağı yararına kullanılacak olan vegan minifest düzenleniyor. etkinlik kadıköy/ atölye hoş'ta gerçekleşecek, programa buradan ulaşabilirsiniz.
  pasaj cook-book cafe'de yarın "hayvanlar yararına yılbaşı kermesi" düzenlenecek, etkinlik programı dahilinde 15:00'da badem sütü, ayranı ve peyniri atölyesi düzenleniyor ve vintage giysiler, aksesuar, kitap, rozet gibi ürünler de satışa sunulacak. gayet gün içerisinde ziyaret edilebilir aslında.
  18 kasım yani bugün 18.45te bilkent üniversitesinde tanışma toplantısı varmış veganların. keşke her üniversitede olsa bu tarz şeyler :)
  sokak kültür merkezinde (sultangazi / ist) 1 mart pazar günü vegan kahvaltı ve söyleşi varmış efenim. etkinliğin tüm geliri sokak hayvanları yararına kullanılacakmış. etkinliğin detayları için instagram bağlantısını şöyle bırakıyorum.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk