cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan earth

  dün akşam instagram üzerinden canlı yayınına denk geldiğim, instagram hikayelerinden biriktirdiği ve sohbet kısmında veganlıkla ilgili sorular soran insanlara cevap veren bilgili bir hatunun hesabıdır. anlatım tarzı, sakinliği ve konulara hakimiyeti hoşuma gitti, incelemek isterseniz hesabı şudur.
  Vegan olduğum gün takip ettiğim ilk vegan kişi. Bana o kadar samimi geliyor ki, ilk günden bu hayata sıcak bir şekilde başlattığı için minnettarım kendisine. Birçok tarif, bilgi videosu, mekan, içerik, meme, kedi videosu :), bilgilendirme postları, yüzleştirici videolar vs vs. içerik paylaştığı için kapsamlı bir sayfası var. Kendisini oldukça fazla etkinlik fotoğraflarında gördüğüm için aktivist özelliğinin baskın olduğunu düşünüyorum. Ayrıca vegan piknik gibi bol vegan yemekli buluşmaları da paylaştığında da orada olasım geliyor. Ve bence çok hoş, çok güzel bir kadın. Takip etmenizi öneririm.
  vegan aktivist Melike dirikoç'un instagram hesabının ve youtube kanalının kullanıcı ismi. son derece güzel ve faydalı içerikler paylaşıyor bu arada. veganlığın yanında çevreyle ve insan özgüveniyle ilgili şeyler paylaşan yapıcı insanları çok seviyorum. bir de bu şekilde paylaşım yapan melike dede var. ikisinin isminin melike olması da güzel tesadüf.

  Çektiği klişelere cevaplar videolariyla bizi cevap vermekten kurtariyor biri size "ama hayvanlarda birbirini yiyor rerororoor" diyorsa cevap videolarini gonderin kurtulun

  her şeyi çok yalın bir dille anlatıyor, severek takip ediyorum ayrıca instagram sayfasındaki videolardaki na-vegan tiplemele çok iyi ya, sağolsun sayesinde iyi eğleniyorum :)))

  youtube kanalındaki veganlık karşıtı argümanlara cevaplar verdiği videoları çok faydalı hemen takibe aldım.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk