cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan dövme

  /
  2
  Şimdiye kadar bulabildiklerim bunlar. Var mı bildiğiniz Vegan dövmeci ?

  Sue vegan tattoo - Eskişehir
  Lunarya tattoo - İzmir
  Bi 13 tattoo - İstanbul
  Taste of ınk - İstanbul
  Bazı boya markaları, bakım sonrası krem markaları ve kullanılan ekipmanlar vegan olmakla beraber bu ekipmanlarla çalışan herhangi bir dövmeci tarafından yapılan uygulama vegan olacaktır.
  * Bahsi geçen markaları burada belirtmedim çünkü her an içeriklerinde değişiklik olabiliyor malum

  İzmir Alsancakta yeni bir mekan keşif ettim, bu hafta sonu oraya gidip dövme yaptırcam mekanın sahibi vegan ve kullandıgı her şeyde öyle. Üstelik dövmeyi soyut sizin aklınızda ki gibi sizinle size danışarak yapıyor her detayını size göre ayarlayabiliyor, dövme resmi ödevi dövmeyi yıkama vesaire gibi inceliyorda fiyatlarıda bence uygun stickerin bir büyük boyutunda ki dövmeyi 450ye yapıyor.Linkini şuraya bırakıyorum incelemek isteyen olursa. link dövme bittikten sonra izlenimlerimi ve dövmenin nasıl olduğunu paylaşırım sevgiler.

  avcılar radtattoo avcılar belediyesinin karşısında olan kadın bir dövme sanatçısı. geçen sene kendisine 4 dövme yaptırdım ve çok memnun kaldım fiyatları da uygun. tabii ki gittiğinizde yeniden sorup hala aynı tarz ürünleri mi kullandığını teyit etmenizde fayda vardır.

  Araştırmamızı kendimiz yaparsak her stüdyo vegan dövme yapan bir yer olabilir. Tabi tema olarak bu konsepti desteklemek için özellikle tercih etmek ayrıdır.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk