cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

14 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • Vegan Cilt Bakım Ürünleri

  Veganların vegan beslenmeye çok dikkat ettiğini görüyorum ama sabun, şampuan, vücut losyonu vb.. ürünlerde de hayvansal maddelerin olduğunu unutmamak gerek. Bu konuda hnagi markaları önerebilirsiniz? V-Label lisanlı kozmetik ürünler türkiye de var mı ? Siz hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz ?
  Rossmann vegan ürünleri ile alakalı katalog yayınlamıştı.


  Şu ürün cildine iyi veya kötü pek söyleyemem denedikçe hangisi iyi gelir anlıyorsun. Alterranin su bazlı göz kremi ve kirpik bakım serumu iyi. Nemlendirici konusunda alıp denemen gerek. isananin saç şampuanı ve maskelerinden de memnunum.
  Teşekkür ederim, eyüp sabri tuncerin de v-label onaylı ürünleri var diye duydum. Kullanan deneyen varsa deneyimini paylaşabilir mi ?
  Hem vegan hem de cruelty free ürün arayanlar için Türkiye'de pazarın epey büyüdüğünü söylemekten çok mutluyum. Örneğin the body shop'un yüzde yüz vegan serisi, Essence ürünleri, Dalan'ın katı sabunlar dışındaki tüm ürünleri, gratis'lerde bulabileceğiniz himalaya herbals gibi seçenekleriniz var. Ayrıca the ordinary'nin bütün ürünleri olmasa da birçok ürünü vegan ve hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemiş. urban decay de vegan ve cruelty free ama bağlı olduğu şirket olan l'oreal için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bu masum markaların listesi sürekli yenileniyor, takip etmekte fayda var
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk