cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

2 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan bakkal

  İlk siparişimi verdim. 10 lira gibi bir kargo ücreti var fakat aynı zamanda indirimli oldu. Fiyatlarını şahsen uygun buldum. Elime ulaşım sürecinde nasıl olacak bakalım, tekrar yazacağım.
  Not. keşke taksit imkanı olsa :(

  Bilgilendirme: Ürünler tarafıma bir gün içerisinde teslim edildi, paketleme çok dikkatli yapılmıştı. Ayrıca Veg & Nature dergisi göndermişler, çok güzellikli bi hamle! :)
  kadıköy turlamalarımda uğradığım ve yakın zamanda "soğuk zincir" gerektiren ürünler için sipariş verebileceğimizi öğrendiğim işletme :)
  vegan sütlü çikolata satılmaya başlanmış vegan bakkalda yeeeey! aroha markasının hindistan cevizi sütlü çikolatası evet biraz pahalı ama bildiğim kadarıyla türkiyede bu şekilde alabileceğimiz sütlü çikolata yoktu.
  2-4 mart arası tadilatta olduklarını açıkladılar instada, 5 mart perşembe günü tekrardan kapılarını açıyorlarmış. kaynak
  instagramdan yazdığımda her zaman cevap aldığım bir dükkan :) gidebileceğim en yakın zamanda gidip vegatamin d vitamini alacağım. güneş göremiyoruz.

  pazar günü sırf buradan alışveriş yapmak için aylarca binmediğim minibüse binerek kadıköye gittim. ilk kez b12 ve vegatamin ayrıca bol bol granola almak için gittiğim vegan bakkal'a insanlar tek tek girebiliyordu, önümde 2 kişi vardı ve böyle güzel işletmelerin her zaman tercih edilmesi çok mutlu ediyor beni. içeride dezenfektan sıkıldıktan sonra alışverişe başlanıyor zaten maskemiz de takılı oluyor, çok güzel önlemler almışlar.

  nice 3 yaşlarına.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk