cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan bakkal

  /
  2

  ekiplerini oluşturan her insanın çok güzel olduğuna inandığım, sezdiğim oluşum.


  vegan4dogs esaslı paylaşım mailime içten bir merak ve ilgiyle hemen ertesi gün yanıt verdiler. iletişimin, etkileşimin arz-talepten ziyade bir diyalog olduğunun timsaliler. ve zaten hikâyelerinde de okuyorum, çıkış noktasının bir talebe arz değil, kendinin de duyduğu bir ihtiyaca sağlama (yanıtlama veya tedarik) olduğunu.


  Bir yola çıkarlarsa yanlarında olalım.

  İstanbul içine hemen ertesi gün UPS ile teslimat yapan dünya tatlısı bir işletme. Ürün gamları da oldukça yeterli. Fiyatları da faiş değil navegan ürünlerle karşılaştırıldığında gayet mantıklı


  Geçen gün badem sütünü 23 TL, 100 gr vegan sucugu 14 TL, nohut ununu 17 TL'e aldım.

  Verdiğim siparişi 1 günde eksiksiz ve guzel bir paketlemeyle bana ulaştıran, bir kadın girişimcinin emeği olan işletme. Ürünleri tek bir noktadan ulaşılabilir hale getirmiş. Basarilar diler teşekkür ederim.

  Türkiye'nin ilk vegan bakkalıdır.

  iSTANBUL KADIKÖY/MODA'DA YER ALMAKTADIR. AYRICA İNTERNET SİTELERİ VARDIR, ORADAN DA ONLİNE SİPARİŞ VERMENİZ MÜMKÜNDÜR. iletişim kurmaktan çekinmeyeceğiniz, bakkalda bulunmasını istediğiniz ürünleri talep edebileceğiniz yegane yerlerden biridir. instagram hesaplarını da aktif kullandıkları için ürünlerle ilgili kafanıza takılan bir şey olduğu takdirde mesaj yoluyla kendilerine ulaşmanız mümkündür.

  veganbakkal.com.tr

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk