cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

12 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan arkadaş

  /
  2

  Bu konu belki biraz sitem içerecek


  öncelikle vegan olduğumda çevremde hiç vegan arkadaşım yoktu, daha sonra bir kaç tane arkadaşım oldu ama pek fazla iletişimimiz yok bu durum beni biraz yalnız hissettiriyor, vegan lezzetler yapıp tatmak ya da tarifler vermek, yeni ürünler hakkında görüşleri tartışmak gibi şeyleri yapmaya gelince kendimi çok yalnız hissediyorum bilmiyorum aranızda böyle hissedenler var mı yoksa ben mi arkadaş edinme konusunda çekingen kalıyorum...

  "En büyük vegan benim, her seyi ben bilirim" egosu olmayan vegana cok nadir denk geldim. Tamam sampiyon, dunyayi sen kurtariyorsun. Simdi elindeki avokadoyu sakince masaya birak :) egosu olmayan, fikir alisverisi yapilabilen, dertli gonullere giren vegan arkadas elbette agave surubundan tatlidir.

  geçen bir meme görmüştüm, içinde bulunduğum durumu özetleyen: "when you realize the only thing you're deficient in as a vegan is vegan friends.". :'))

  Ben de bir konuya değinmek istiyorum.Bazı vegan arkadaşlarım sadece bu konuyu yemek olarak algılıyor ve giyim kozmetik eşya vs sömürüyü devam ettiriyor.yok yalancı deri vs suni bile olsa kullanılmamalı.Ya da kozmetik hayvanlar üzerinde ciddi zarar veriyor.bu konuya dikkat etse herkes daha güzel olur sanki.

  Çevremde hiç bulunmamasından ötürü vegan cafe kültürüm hiç yok.

  veggly sayesinde vegan sohbeti yapabilecek kişileri bulmak mutluluk verici

  (bkz:Veggly)

  destek verir gelecege umut olur. zaten anlasilmadigimiz dunyada yasamak zor bir de ustune yalnizlik binmesin. o yuzden psikolojik olarak birbirimize destek olmaliyiz.

  bu konuda çok şanslıyım. dünyanın en güzel insanları arkadaşlarım. üstelik ya vegan ya vejetaryanlar. o da değilse, çok saygılılar.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk