cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 6 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • v-label

  avrupa vejetaryenler birliği tarafından, hayvanlar üzerinde denenmeyen, test edilmeyen, hiçbir şekilde et ürünleri içermeyen, geriye kalan hayvansal ürünün varlığına göre v-label sertifika türünün vegan ya da vejetaryen olarak değiştiği ürünlere, titiz bir çalışma sonucu bir yıl için verilen lisanslı bir sembol kısaca. uzuncası için: v-label nedir?

  v-label vegan sertifikası olan ürünler çok daha güvenilir gelmekte bana. özellikle eyüp sabri tuncer markasına ait v-label vejetaryen ve vegan sertifikalı ürünler, ulaşılabilir olmasından dolayı vegan/vejetaryen olmayan insanlar açısından da farkında olmadan ürün teşvikini sağlamakta, vegan kavramını daha fazla akla sokmakta, bilinir ve merak edilir kılmaktadır.

  bazı paranoyak vegan ınstagram hesap sahipleri, her ne kadar bu sertifikayı bile güvenilir bulmuyor olsa da bu elbette sertifikanın güvenilirliğinden bir şey kaybettirmiyor. daha da fazlasını bekleyenler için "evde ve elde yapılan" sizin için daha makbuldür diyor, konuyu kapatıyorum.

  eyup sabri tuncerin dogal esek sutlu sivi sabununda vejeteryan etiketi olan sertifika. vejeteryan ve vegan etiketler keske farkli renkte olsa, uzaktan ayristirmak zor oluyor. farki anlamak icin illa urun elene alinip etiketin okunmasi gerekiyor.  görsel  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk