cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 18 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • unilever

  2017de; yaptıkları hayvan deneylerini sonlandırmak adına ürünlerinin güvenliğini test etmek için yeni yaklaşımlar geliştirmeye, sürdürülebilirlik, çevresel ayak izlerini azaltmak vs. için çalışmalara başlamışlardı, şimdi de vegan gıdalar, iklim krizi vs. için ar-ge çalışmaları başlamış, buyrun.
  pazar açığı görüp kar arttırmak için mi yoksa hayvan çevre insan sağlığı düşündükleri için mi tüm bunlar, tartışılır.
  Pazar açığını görüp daha da fazla para kazanmak amacıyla vegan Magnumu piyasaya çıkaran insan sağlığını düşündüğünü pek düşünmediğim çok uluslu şirket

  2027 yılında vegan pazarda 1 milyar euro'luk satış yapma hedefi koyan firma. öyle ya da böyle, firmaların kapanıp yerine vegan versiyonlarının açılmayacağını, zamanla mevcut firmaların, pazara göre şekil ve içerik değiştireceğini düşünenlerden olduğum için, bunu mevcut firmaların vegan pazarı sömürmesi olarak değil, veganların mevcut firmaların boynunu bükmesi olarak görüyorum. bonsai ağacı gibi, yavaş yavaş şekillendireceğiz ve istediğimiz sonuca varacağız.

  Hayvan sömürüsü bitmeli artık! Bunu değiştirebilecek olan da bizlerle birlikte, bu çok büyük uluslararası şirketler yine! Ve bu birden olacak bir şey değil elbette.. Ancak daha fazla para kazanacaklar diyerek elimizle itmek doğru değil diye düşünüyorum. Bu şirketler zaten öyle yada böyle çok para kazanıyorlar. Sonuç olarak Bitkisel bazlı vegan ürünlere talep son yıllarda daha çok arttı, yatırım yapmaları dünya genelinde ve Türkiye'de veganlar için iyi olacaktır. ?

  Link


  unilever ceo'su artık seçenekler ve çeşitler göz önünde bulundurulduğunda, dünyanın bitki temelli diyet 'e hızlı bir şekilde yöneldiğini kabul etmiş. piyasada ürünleri satılan ve bu satışlar üzerinden istatistikleri görebilen kişilerin böyle sonuçlar açıklaması sevindirici. kaynak

  şirketler veganlığa yönelse neden veganlığa yöneldiler acaba kar arzusu mu deniliyor, vegan ürün satmasa işte hepsi aynı deniliyor. hiçbir şirket kar amacı gütmeden tamamen duygusal kararlar vermez. çok sevdiğimiz yerli ve milli vegan marketler de her sene kar veriyordur. artık bunu aşalım, veganlığı küresel çapta büyüten doğru şirketlere destek verelim. aksi halde çözüm odaksız bi eleştiriden öteye gidemiyor bu tür karalamalar.


  tanım: değişen dünyada öyle ya da böyle geleceğin veganlıkta olduğunu gören ve doğru tarafı seçen şirket.

  unilever halen hayvanlar üzerinde testlerini tam gaz sürdürüyor özellikle yeni çıkan deterjanlarında, sadece çabalamaya çalışıyor örneğin eskiden hergün yapıyosa şimdi haftada bir yapıyor. neden bu kadar çabalamaya çalıştığını anlamadım, bırakıyorsan bırak çabalamakta neymiş? madem bu kadar artık duyarlıysa v-label serfitikasına başvursun ve hayvan deneylerini bıraksın!!!!!!

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk