cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 8 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • turmepa

  kendi sitelerinde biz kimiz bölümünde şöyle bir açıklaması olan, ev temizliği, sıvı sabun gibi vegan ürünleri bulunan dernek;

  TURMEPA, ülkemiz kıyı ve denizlerinin korunmasını ulusal bir öncelik haline getirmek ve gelecek nesillere temiz denizlerin kucakladığı yaşanabilir bir Türkiye bırakmak amacıyla, 8 Nisan 1994 tarihinde Rahmi M. Koç’un kurucu başkanlığında, Deniz Ticaret Odası ve bir avuç deniz sevdalısıyla birlikte başlatılmış bir sivil toplum hareketidir.

  Hayata geçirdiği projelerle, gerek ulusal gerekse uluslararası alanda kamuoyunun yakından tanıdığı TURMEPA, 25 yıl içinde Türkiye’nin önde gelen deniz odaklı sivil toplum kuruluşu haline gelmiştir. 1995 yılında yayınladığı “Denizleri Koruma Deklarasyonu” ile IMO, UNEP, The Club of Rome, ICS ve IUCN gibi organizasyonların uluslararası platformlarda desteklerini alan TURMEPA, 19 Haziran 2000 tarihinde Bakanlar Kurulu’nca alınan kararla, kamu yararına çalışan dernek statüsünü elde etmiştir.

  websitesine buradan ulaşabilirsiniz.
  Sıvı el sabunu harika kokar.Veganlıkla birlikte ekolojik ürünlere de sardığımdan dolayı denediğim ilk ekolojik-vegan sıvı sabun turmepa'nın sabunuydu.
  Hem fiyat-performans durumundan memnun kaldığım hem de kazancının denizleri temizlemek için kullanıldığını bildiğimden başka seçeneklere bakmadım bile.
  Genel temizlik sıvısı, yağ çözücü,bulaşık deterjanı gibi ürünleri de var.
  Hepsi de vegan ve ekolojik.

  Yüzey temizleyicisi şahsım tarafından test edilmiştir . Alerjik astım hastası olduğum için hiç bir rahatsızlık duymadım. Kokusu gayet hoş temizleyiciliği de beğendim. Vegan olduğu ve çevreye duyarlı olduğu için tercih edilebilir. Migroslarda satılıyor.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk