cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

6 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • sözlükte veganlık dışı konuların çok az olması

  Neden bilmiyorum ama vegan platformların hepsinde böyle. (bkz:veganzone) Bence bu platformlar veganların toplanıp konuşabileceği ortamlar olmalı sadece vegan peynir, yemek tarifi paylaşılan ve veganlık hakkında konuşacağımız değil genel olarak gündemi de takip edebileceğimiz bir hale getirmeliyiz. bu şekilde arama motorlarında da güncel olacağımız için daha üstlerde çıkarız. mesela türkiye çalkalanıyor bir tane sedat peker olayı ile ilgili gönderi yok. böyle olunca sadece kendi aramızda takılıyoruz gibi oluyor bilmiyorum genel olarak platformun amacı ve hedefi bu mudur? Sizin fikirleriniz neler?

  başlık "sözlükte veganlık dışı konuların olmaması" olsa daha doğru olur. bilmiyorum ilginç bir fikir aslında başka konuları da konuşmak sözlükte. nihayetinde bütün gündemin konuşulduğu çokca mecra var ve burada herkes veganlık, vejetaryenlikle ilgili yüzlerce konuda başlık açmış durumda. mevcut "kurallar" kapsamında zaten veganlık dışı konuları kapsamıyor. ben demiyorum kurallar diyor.


  ben tam emin olamadım gündemi takip etme konusunda, çünkü mevcut haliyle "kurtarılmış bölge" havası var. hali hazırda veganlık konusunda bile fikir ayrılıkları olduğunda, yukarıdan bakan ve herkese saldıran yazarlar yüzünden burası iyice tenhalaşmışken, bir de siyaset vb riskleri almak ne tür sonuçlar doğurur bilmem.

  Bence veganlık dışında konuların hiç olmaması gerekiyor. Veganlık dışı konuların tartışılabileceği başka platformlar var sonuçta.

  AHH veganzone aslında orda gündem takip ediliyordu hani genellikle veganlik konuşulsada Twitter gibi kullanılırdı ama 1 aydır kapalı

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk