cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

4 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • sjw

  özellikle kanada ve abdden yayılıp güzel gezegenimizi tehdit eden kanser hücresidir. üniversite basıp insanların konuşma özgürlüklerini gasp ederler, şiddet yanlılarıdır.

  part 1


  dünya üzerinden yok olmaları gereken insan topluluğudur. açılımı social justice warriors. yani sosyal adalet savaşçıları türkçesi. kültürel marksist, ırkçı, cinsiyetçi, bağnaz ve yobaz bir grup bu sjwler. mottoları "azınlıklar über alles" olan sjwlerin amacı toplumdaki her grubun eşit temsil edilmesini sağlamaktır. ezilen azınlık gruplar için sosyal adeleti yerine getirmek istiyorlar. kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? ilk duyduğumda bana da öyle gelmişti ama öyle değil işte. bunu o kadar toksik ve kanser yollarla yapmaya çalışırlar ki şiddet uygulamayı, her türlü çirkefliği yapmayı, freedom of speechi yani ifade özgürlüğünü engellemeyi ve daha birçok uygunsuz davranışı sergilemeyi uygun görür sjwler. bunların mantığına göre birisinin hislerini incitecek bir şey asla söyleyemezsiniz. 9 yaşındaki bir çocuğun olgunluğuna sahip oldukları için hemen alınırlar çünkü. her şeyden kolayca "offended" olan bu insanlara da "snowflake" deniliyor. doğru olduğu düşünülen gerçekleri yani fikirleri ifade etmek için birilerini kırma riskini göze almak gerçeğini anlayamayacak kadar gerizekalı bu sjwler özetle. düşünebilmek için birilerini kırma riskini göze almak zorundasın. düşünce özgürlüğü böyle işler. bu, hate speech ile karıştırılmamalı tabii. o başka bir konu. misal kadın döv diyen kuran'ın ahlaken yanlış olduğunu söyleyemem sjwlerin kafa yapısına göre. çünkü müslümanları gücendirmiş olurum. twitter'da 14,4 milyon takipçisi olan, her kesimden insanın takip ettiği ricky gervais hiçbir fikrini ifade edemez mesela sjw mantığına göre. çünkü ne söylerse söylesin birilerini gücendirme riski var adamın. ricky gervais bu sjwleri umursuyor mu peki? tabii ki hayır. çünkü gayet aklı başında bir insan ?.


  sjw nasıl olunurun eğitime uygulanmış hali.

  part 2


  abd'de veya kanada'da sjwler tarafından ırkçı, kadın düşmanı ve patriarkanın güçsüzlere zulmeden bir üyesi olarak nitelendirilmeniz için sadece beyaz ırktan bir erkek olmanız yeterlidir mesela. evet sadece bu yeterli doğru okudunuz. berlin'de tanıştığım amerikalı bir sjw kız ile aramda geçen uzuuun sjw tartışması tam olarak şöyle sonlanmıştı:


  ben: i think sjws are irrational and insane people who condemn every opinion that they don't like.

  sjw: how can you even dare to say that?? you are a fucking racist and a fucking misogynist!

  ben: where's your evidence that i'm a misogynist and a racist?

  sjw: you're a white male. that's enough. i don't need to look any further than that.

  ben: i'm not white you fucking moron. i'm turkish, i'm middle eastern.

  sjw: 404 not found....


  şöyle güzel bir özeti de var bu sjw meselesinin. kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. ciddi şekilde anlayacaksınız bunların ne kadar gerizekalı olduğunu. ayrıca bu sjwler üç aşağı beş yukarı şöyle tipler, örnek olarak da vermek lazım ?:


  tişörte dikkat ?

  görsel


  görsel


  görsel


  görsel


  görsel

  part 3


  freedom of speech'i engelleme girişimleri bir üniversite profesörünün bile konuşmasına tahamülleri yok eğer fikirlerini beğenmiyorlarsa.


  hoparlörü bozmak baskı değil tabii doğru söylüyorsunuz.


  jordan peterson'ı bile millete sevdirdiniz ya.


  peterson 'ı bile sempatik gösterdiniz ya millete aklınız yok sjwler. jordan peterson'a çok bayılmam ama bu sjw moronlar karşısındaki rasyonel ve mantıklı duruşu çok iyi.


  tam bir moron sürüsü. trumpçı eleman da moron çünkü trumpçı ama burada tamamıyla haklı. sen şapkasını alamazsın adamın kafana göre. batı'da birey dokunulmazdır.


  bu politik doğrucu gerizekalı sjwlerin fazla ileri gitmesinden ötürü amerika'da trump diye bir moron başkan seçildi. adam 2016 seçim kampanyasının ciddi bir bölümünü politik doğruculuğun amerika'da ne kadar ileri gittiğine ayırdı. ve lanet olsun ki bu sjw sürüsü trump gibi bir moronu bile haklı çıkardı. irrasyonalitenin ve gerizekalılığın yıllarca sadece sağdan geldiğini düşünmüştüm. dil falan öğrenip dünya'yı tanımaya başlayıp kültürüm ve bilgim arttıkça solun da sağ kadar gerizekalı ve irrasyonel olabileceğini gördüm. bu sjwler de en bariz örnek işte buna.

  konfor alanı tehdit edilen ortalama eril vasat erkeklerin her şeye yakıştırdığı içi boş sıfat. özellikle sağcı, milliyetçi tiplerin yüzeysel kelime dağarcığının vazgeçilmezi. trumpçı, red pillci, incel kitlesi sever bunu.

  naveganlarin gozunde bizlerin de sjwnin baska bir tarzi olarak gorundugumuzu unutmayalim. neticede herkes kendi iyi kotusune gore dunyaya ve cevresine sekil vermeye calisiyor.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk