cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 14 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • simple

  İçeriğinde hayvansal kaynaklı hiç bir madde bulunmuyor ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Ben makyaj çıkarma suyunu ve bakım maskelerini kullanıyorum bir seneyi geçkin bir süredir.
  İndirim dönemlerinde gratislerde watsonslarda çok çok iyi fiyatlara bulabilirsiniz. Aşırı alerjik ve hassas bir cilde sahip biri olarak çok memnunum. Vegan olma sürecimde hali hazırda kullandığım ve memnun olduğum ürünün bana uygun olduğunu öğrenmem de ekstradan mutluluk verdi :)
  migrosta da gördüm kendisini.vegan ya da crueltyfree ibaresi yoktu fakat bazı ürünlerinde hayvansal içerik bulunmadığını yazmışlar bazılarında bu yazı yok o yüzden dikkatli bakmak lazım.Sitelerinde de deney yapmadıklarını belirtmişler.
  Ürünlerinin Çinde satışı varmış. Bu da doğal olarak cruelty free olmasına engel. Ne kadar vegan denilse de aslında olmadığını düşünüyorum ve cf+vegan ifadesini araştırmak irdelemek gerektiğini düşünüyorum

  Çatı markası unileverdir, dolayısıyla cruelty free değildir. Ayrıca bazı ürünlerinin içeriğinde (hepsinde böyle mi bilmiyorum) isopropyl palmitate yani palm yağı var, dolayısıyla her ürünü vegan da değildir.

  Çin'de satış yapan dolayısıyla cruelty-free olmayan marka. Ancak watsons öyle bir pazarlıyor ki bildiğinizden şüphe ediyorsunuz. Vegan ve cruelty-free etiketlerini kullanarak müşteri toplamaya çalışan ikiyüzlü markalardan biri.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk