cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

18 + 4 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • sevgilisozluk

    başkalarına sataşarak gündemde kalmak isteyen ünlü eskileri gibi, hakkımda başlık açıp yorumumu gördüğünde, evde üzerlik otu yakıp negatifliğimden arınmaya çalıştığını yazan, sırf kötülük yapmak ve başkasına zarar vermek için bu platformda böylesi bir başlık açıp negatiflik kusan, kendisine kavga edecek kişi veya mecralar araması nedeniyle nihat doğan ya da rasim ozan kütahyalı olduğundan şüphelendiğim kişi.


    not: içime sinmemiş olsa da bu başlığı neden açtım? sözlük adminine şikayet başvurusunda bulunup bu platformda bir aktivistin sırf görüşleri uyuşmuyor diye bir başka aktivisti linç etmesine izin verilmemesi gerektiğini, tüm tarafların kendilerini adil bir şekilde savunabileceği bir platform olmadığı gibi, insanları linç etmenin ya da ettirmenin de bir platformu olmaması gerektiğini, bunun veganizme bir katkısının olamayacağını belirterek başlığın silinmesi gerektiğini belirttim. Fakat sözlük admini, başvurumu "başlığın içerikleri ile beraber silinmesine gerek görülmemiştir" şeklinde cevapladı. adında "sevgi" olan, ama sevgisizliği buradaki bu patavatsız icraatıyla sabit olan bu kişinin yaptığı bu densizlik yanına kâr kalmamalıydı. Sözlük adminlerine buradan tekrar çağrıda bulunmak istiyorum: sözlük sadece hayvanların yararına olmalı, birilerinin kirli gündemlerinin değil.

    Kesinlikle hayvanlara bir yararı dokunmayan, dedikoduya yol açan ve kişilik haklarına zarar veren gündem başlıkları kaldırılmalı! aktivistlerin, aktivistleri linç etmesi kadar çirkin bir şey görmedim. Hele bir veganın başka bir vegana sırf görüşleri farklı diye nefret duyması ayrı üzücü bir durum.. umarım insanlar hayvanlara zarar verecek olan hareketlerden bir an önce kaçınırlar. herkes kendi aktivizmine dönse ve başkalarına karışmasa ne güzel bir dünya olurdu. kendi içimizde birbirimize tahammül edemezken hayvanlara nasıl fayda sağlayacağız ki.. Sevgi dolu sözlükler dilerim!

    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk