cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

5 + 5 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • sefer tası

  Yemek taşımak için kullanılan çelik kap.
  Artık yalnızca çelik değil cam ve plastik bir sürü çeşidi de olan, dışarıda kendi yemeklerimizi taşımamıza olanak sağlayan kaplar.
  Tüm gününü dışarıda geçiren biri olarak ne yaklaşık bir yıldır yemeklerimi yanımda taşıyorum ve hem tasarruf etmeye hem de daha sağlıklı beslenmeye başladım sefer tası ile.
  Kendi kullandığım Ikea ve Tchibo'nun uygun fiyatlı saklama ve taşıma kaplarını tavsiye ederim, piyasada sızdırmayan kap adı altında gerçekten sızdırmayan tek ürünleri oralarda bulabildim.

  şiddetle önerdiğim malzeme.


  Stanley marka, boşken iç içe geçen, 3 lü sefer tasım var.Termos özelliği olmasa da sızdırmazlığı, sağlamlığı ve plastik aksamında bpa içermemesi ile Verdiğim parayı son kuruşuna kadar hak eden bir gereç.


  Çalışırken Öğlen yemeği için lokantaya yada yemekhaneye gittiğimizde içinde et olmasa dahi lezzet vermesi yada geleneksel görsellik amacıyla az da olsa hayvansal gıda (tereyağı, bulyon, yumurta vs.) kullanılmamış yemek bulmak zor.Poğaça vb. unlu mamüllerin ise olmazsa olmazı yumurta.Hem de kafes tavukçuluğundan elde edilen türden.


  dışarıdan zeytinyağlı ev yemeği, çiğ köfte vs. alacağım zaman sefer tasımı yanımda götürüyor ve tek kullanımlık (özellikle geri dönüşümü dahi olmayan köpük olanlar) ambalaj da tüketmemiş oluyorum.

  iş yeri yemekleri genellikle, bulyon,kemik et sularını karıştırır. yemeklerin içine ne koydukları belli değildir. sefer tası kullaniyorum 👍

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk