cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

14 + 18 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • savaş cebeci’nin veganları tiye aldığı video

  savas cebeci isimli youtuber, vücut geliştirmeci şahsın kendince veganları tiye aldığı video.


  arkadaşlar biz bu vegan düşmanı vücut geliştirmecileri ne etcez?


  veganlığın v'sini dahi bilmeyen ve de anlayacak kapasitesi olmayan bir zırcahil moronu niye buraya başlık diye açıyorsun dostum? spor yaptığım zamanlarda izlemiştim birkaç kere bu moronun videolarını. 89 iq ortalamasına sahip, kültürsüz, cahil, merdiven altı spor salınlarında takılan, varoş, broscience, et kafa, bro izleyici kitlesiyle bir dünya kurmuş orada takılıyor kendisi. genel olarak ciddiye alınacak birisi değil. vegansözlük'te bence böyle ciddiye alınmayacak kişiler için başlık açılmamalı.

  videoya çok uzun süre dayanabilmek mümkün değil. böyle insanlar hayatımda olmadığı için çok mutluyum. gerçi bence vegan olan/olmayan hiç kimse böyle bir tipi hayatında istemez.

  "bu acınası insanla aynı havayı soluyorum maalesef, en azından benzer yiyecekleri tüketmeyeyim" diyerek birçok bilinçli naveganı vegan yapabileceğine inandığım yararlı bir video.

  Kendisini spor yaptığım dönemlerde takip ediyordum. Sadece veganlara değil, birçok kesimi aşağılayıcı şekilde konuşan biri olduğunu bildiğim için çok ciddiye alamadım. Bir antrenör olarak 'şişman kadınların şuraları bıngıl bıngıl oluyor ahahhahaha' diyen biri sonuçta.

  savaş cebeji kim ki diye düşünerek izlediğim komik video. Kibirden kaskatı olmuş bedeninin içinde hâlâ himencilik oynayan koca bir çocukmuş. Doyuncaya kadar yesin, ne diyelim.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk