cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

4 + 20 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • salgın varken işe gitmek zorunda kalan yazarlar

    aramızda var mı merak ettiğim. şahsen, şükür ki arasında olmadığım, dikkatli olmalarını dilediğim, her fırsatta kontroller yaparak sağlık durumlarını gözlemlemeleri gereken yazarlardır.
    bu iyi ki ben de değilim. evimdeyim, sağlığım sıhhatim yerinde. çalışmak zorunda olan arkadaşlara kolay gelsin, umarım hiç bir aksilik yaşamadan bu dönemi atlatırlar.
    ilk vaka çıktığından beri maalesef tam bir karantinaya giremeden haftada 2-3 gün işe gitmek durumunda kaldım,hala gidiyorum,3 farklı araç değiştirirek gidip geliyorum.evden çıkmanın iyi tarafı da oluyor tabi ama evdeyken kendini soyutladığın,arındığını düşündüğün çoğu gerçeklik birden yüzüne çarpıyor ve bu yüzleşme yorucu oluyor..maalesef insanların çoğu koyulan birçok kurala uymuyor, fiziksel mesafeye dikkat etmiyor,otobüsün doluluk oranı şoför inisiyatifinde gibi,en son bindiğim otobüste ayaktaydım ve etrafımda insanların olması bana ufak çaplı bir panik atak geçirtti (gerçekten fiziksel anlamda terlemeye ve hızlı nefes alıp vermeye başladım)bu korkutucu bir deneyim oldu benim için bundan sonra nasıl eskisi gibi olunur ya da olmak gerekir mi bilmiyorum ama evet; şu dönemde işe gitmek zorunda kalan yazarlar var arkadaşlar :)
    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk