cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 12 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • rulo lezzetler

  /
  2
  Kadıköy'de menüsünün tamamı vegan/vejetaryen ürünlerden oluşan, ucuz ve doyurucu lezzet arayanlar için efsane mekan. Dürümünüzü ya da tabağınızı istediğiniz kadar doldurup 11 tl'ye tıka basa doyabilirsiniz. ayrıca şu sıralar vegan ayran satışına da başladılar diye biliyorum rulolezzetler
  vegan bebeğim Merve’nin sayesinde öğrendiğim ve pek sevdiğim bir yerdir. Kadıköy’de ucuz ve karın doyuran bir öğün için idealdir. Dürümün yarısında doyuyorsunuz diyebilirim ?
  ilginç, o kadar kadıköydeki mekanları tavaf ettim durdum, gitmek hiç aklıma gelmemiş... bu kadar övüldükten en yakın zamanda bi uğramak lazım..
  çok minnacık bir dükkan, karşıdaki mantıcının masalarını falan kiralıyorlar müşteriler sığmadığı için. vejetaryenlikten veganlığa geçerken yoğurtlu şeyleri yiyemeyeceğim diye üzülmüştüm ama bu haliyle bile dürüm çok güzel oluyor gerçekten. çalışanlar da inanılmaz tatlılar. vegan ayranı da denedim ve beni mekanla ilgili üzen tek şey o oldu. en azından deniyor olmaları beni çok mutlu ediyor, umarım en yakın zamanda onun da tadı gelişir.
  ilk gittiğimde şok olduğum, yediğim en güzel ve en doyurucu yemeklerden biri. o zamanlar vegan da değildim. vegan beslenme konusunda beni ikna eden yerlerden biri.
  Tamamen vegan bir mekan olmasını umduğum yer. Dürümleri harika ve fiyatları son derece uygun! En son gittiğimde vegan sütlaç da vardı (sütlaç gibi bir şeydi sanırım, evet). Vegan menüyü gitgide genişletiyor.
  Falafel, Öcce (vegan mücver), baharatli nohut gibi ana malzemeler haricinde bir çok meze çeşidi bulunan, hem dürüm hem tabak tercihi yapabileceğiniz hayvan ve cüzdan dostu mekan.
  Gittiğinizde büyük bir dürüm yaptırırsanız ikiye böldürüp yarısını paket olarak da alabilirsiniz, ben hep öyle yapıyorum ve günün iki öğünü aradan çıkmış oluyor.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk