cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 18 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ralph’in gerçek yüzü

  save ralph videosu fazlasıyla gündeme geldi ülkede, hatta vegan sözlüğün bugün save ralph temalı paylaşımı dahi fazlaca dikkat çekti. yazanın benim olup olmam önemli olmamakla beraber zaten burada yazar olan insanların bilmediği bir şey yazdığımı düşünmüyorum.


  "save ralph" çalışmasındaki durumu animasyon halinden çıkartıp, olduğu haliyle inceleyip ortaya koyan bir iş yapılmış. video rahatsız edici baya, izlemeden önce belirtmek istedim. link


  hatta ekşi'de de başlığı var bu videonun "hayvan testlerinde kullanılan ralph'in gerçek yüzü" olarak açılan başlık beğenip beğenmemek size kalmış olsa da, ekşinin kullanıcı kitlesi çok çok fazla ve etki alanı gayet genişken orada böyle bir başlığın gündemde olması hatta en fazla favori alan yorumlardan birisinin şu olması bile gayet güzel bir durum;


  "e yeni mi uyandıniz ? aptal aptal , suru psikolojisiyle veganlarla dalga gecerken neredeydiniz ? adamlarin anlatmak istedikleri zaten bunlardı . bunlar daha temiz görüntüler mezbahalarda, sut, yumurta uretiminde olan görüntüleri izleyin , asıl vahşet orada. kapalı kapılar ardında hayvanlar ne zulüm görüyor bir bilseniz."


  devir değişiyor gerçekten, ülkemizin insanı hakikaten duyarlı olabiliyor ve o kısıma kulak vermeyi tercih ettikçe insanlar, vegan bir hayatı tercih edenlerin sayısı fazlasıyla artacaktır diye düşünüyorum.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk