cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • proteini nerden alıyorsunuz sorusuna verilen cevaplar

  /
  3

  proteinini nereden alıyorsun diye sorana günlük ne kadar protein ihtiyacın olduğunu biliyor musun diye geri soruyorum. çünkü ezbere konuşuyorlar canım sıkılıyor. sanırsın insanın tek ihtiyacı protein. ben sana soruyor muyum lifini nereden alıyorsun diye.

  soranın tavrına göre normal anlatmışlığım da var. ama bi seferinde birine protein gönülden gönüle de alınır demiştim. yormayın bizi ya

  Proteinin sadece hayvansal ürünlerde olmadığını açıklayıp kanıtladıktan sonra bu sefer de hayvansal proteinin daha iyi/yararlı olduğunu savunanlar peki. Ne olsun istiyorsun arkadaşım??

  Gayet sakin bir şekilde "bitkilerden" diye yanıt veriyorum. Gelen cevabın niteliğine göre açıklamaya devam ediyorum. Ancak hakikaten bir ağız tadıyla yemek yedirmiyorlar, ne zaman bir naveganla yemek yesem aynı sorular. Paylaşmak anlatmak tabi ki zaman zaman hoş ama Bırakın bi ilk lokmamı yutayım bari yahu! Tam zamanlı iş oldu artık...

  Ben cevaplamaktan onlar sormaktan bıkmadı:) her defasında '' sömürülen hayvanlar nereden alıyorsa ben de oradan alıyorum '' diyorum, protein, b12, omega, kalsiyum bir şekilde karşılanır. Önemli olan adil,vicdanlı ve huzurlu bir yaşam sürebilmektir.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk