cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

6 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • peta

  1980 yılında amerika'da kurulan dünyanın en büyük hayvan hakları organizasyonu. açılımı "people for the ethical treatment of animals"
  https://www.peta.org/living/ bu siteden kullanılacak ürünün vegan olup olmadığı öğrenilebiliyor(genelde tabi her zaman değil) tarifler, giyim önerileri vs de var.
  Sosyal medyayı etkin şekilde kullanan sivil toplum organizasyonu.

  Peta'nın İnstagram postları Veganlığa geçiş sürecimde oldukça motive ediciydi. Hatta hayvansal gıdadan vazgeçmek istemediğim, alışkanlıklarımın baskın geldiği dönemlerde aklımı çelmesinler diye takibi bırakmış engellemiştim o derece.
  tüm canlıları, rehabilitasyonlarının yapılabileceği barınaklara bırakması için seaworld'e 250.000 dolar teklif eden kurum.

  vegan olmamda büyük etkisi olan kuruluş. peta'nın videolarında hayvanlara nasıl davranıldığını görmüştüm ve hayvanlara zarar verme & kötü davranma 'olasılığını' dahi engellemek için vegan olmanın doğru olan seçenek olduğunu anlamıştım.


  peta'nın sitesine girdiğinizde help animals => urgent alerts bölümünden bazı kampanyaları imzalayabililr; şirketlere, kuruluşlara önemli epostalar atıp hayvanlara yardım edebilirsiniz!


  örnek sayfa


  örneğin Amerika'da 14 ekim'de planlanan bir sincap avını durdurmak için polise ve şehir görevlilerine yazı yazabilirsiniz! bakınız!

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk