cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • paul mccartney

  beatles grubunun efsanevi söz yazarı, bas gitaristi, her şeyi.( tabi bence john lennon'dan sonra.) kendisi ingiliz ve sir ünvanı var. ve kendisi vejetaryen.edit: vegan yazmıştım, değilmiş.
  Paul mccartney, vegan değil vejeteryandir. İlk eşi Linda mccartney sayesinde vejetaryen olmuştur. Hayvan hakları aktivisti olduğu söylenir. geçenlerde covid-19 ile ilgili "Çin virüsü" yanılgısına düşmüştür. Covid-19'un "medieval" beslenme alışkanlıklarının ve wet marketlerin sonucu olduğunu söylemiş, bu konuda Çin hükümetinin harekete geçmesini önermiştir. Kısmen doğru ancak neden bir hayvan hakları aktivisti pandemilerin hayvan sömürüsü devam ettikçe var olacağını değil de "çin" veya "tropikal hayvan" vurgusu yapar bilemedim.


  eski eşi olan heather mills, Paul McCartney hakkında aile içi şiddet iddialarında bulunmuştur, boşanma sürecindeki belgeler iddiaları doğrulamaktadır.

  hindistan'ın tamil nadu bölgesinde bir tapınakta tutulan fil jeymalyatya'yı serbest bırakma girişimine, hindistan'da bazı bakanlarla ve kabine üyelerine ulaşarak destek olmuştur. tapınaktan alınan ve güvenli bir koruma alanına yerleştirilen jeymalyatha (joymala) hakkında peta paylaşımı. kaynak

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk