cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 8 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ottan foods

  vegan seçeneklerin olması çok güzel evet ama 1 litre için 76 Tl nedir? İçindekiler bile yazmıyor.Veganlığı zengin işi gibi gösteren bir ürün olmuş. NOhut unuyla yapılacak 1 litrelik bir karışımın maliyeti 2 TL'yi geçmez. bu konuyu açmanın zamanı gelmiş vegan yumurta tarifleri

  isim tercihi biraz talihsiz olmuş, kelime oyunlarına açık bir isim. veganlığı ve vegan ürünleri aşağılamak için hazır olan kesim bu fırsatı tepmeyecektir.

  instagram hesaplarında içeriği paylaşmışlar web sitesine eklenecekmiş. fiyat hakkında ise 525 gr paketten 10 porsiyon çıktığı belirtilmiş ama yine de pahalı gibi emin olamadım bu konuda🙈


  edit: yanlış bir bilgiyi düzelttim

  indirimde 76 lira olan yarım litrelik şişeden ortalama 10 porisyon çıkıyormuş. Bir omlet malzemesi 10 liraya geliyor.

  Alternatif bir hizmet ama biraz tuzlu kalmıs sanki.

  ottan burger, fish fillet, nugget'ları yeni çıkmış firma. 4 adet (320 gr) burger 26tl, 4 adet (320gr) fish fillet 32, 12 adet (320 gr) nugget 28 tl. yumurtaya kıyasla (280 gr 36 tl) fiyatları gayet normal geldi bana. mevcut şartlarda bir burger 6.5 tl, fish fillet (ki aslıdna bu da fish burger gibi bir şey) 8 tl'ye denk geliyor.

  bugün vegan sucuğun yakında piyasada olacağına dair paylaşımlarını gördüm. çok çabuk bir şekilde ürün çeşitliliğini arttırıyorlar ve umarım böyle devam ederler.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk