cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

4 + 3 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ölüdeniz’e jeotermal sondaj izni verilmesi

  muğla, fethiye'de yer alan ölüdeniz ve kayaköy'de yer alan doğal ve arkeolojik sit alanlarına 6 adet jeotermal sondaj kuyusu yapılmasına ruhsat çıktı. çelik inşaatın sahibi abdulvahap çelik'e ölüdeniz lagününde 2, kayaköy mahallesi soğuksu plajı mevkiinde 1, delikliburun/gemiler sahili içerisinde 1 ve darboğaz plajı kuzeyindeki oyukbaşı tepesi mevkiinde 2 tane olmak üzere her biri en az 10 bin metrekarelik alanı kaplayan 6 adet jeotermal sondaj kuyusu açılması için izin verilmiş.  nasıl lan, nasıl yapabilirsiniz bunu abi? milyonlarca turistin geldiği, ülkenin doğal güzelliği korunmaya çalışılan nadir yerlerinden ölüdeniz'de o meşhur lagün var ya, evet orayı kastediyorlar. iyice ar damarı çatlamış, gözlerini para bürümüş şerefsizlerin.  nasıl lan? ölüdeniz'de o meşhur lagün var ya, evet orayı kastediyorlar. iyice ar damarı çatlamış, gözlerini para bürümüş şerefsizlerin.  sözcü'de haberi yaparken "fethiyeli çevreciler isyan etti" diyor. lan bunun çevreciyle ne alakası var, dünya'da yaşayan herkesin saygı duyması, koruması gereken güzellikler bunlar. "fethiyeli çevreciler isyan etti ama bizim götümüzde değil" mi demek bu? nereyi nasıl talan edeceğini şaşırmış, gözünü ve hayatını para hırsı bürümüş, aslında doğaya beslediği bu düşmanlıkla dünyayı ve doğal olarak kendi hayatı ve geleceğini tehlikeye atabilen bu insanların allah belasını versin, varsa. ama elbet bir gün bu devran dönecek ağalar, cezanızı, belanızı verecek birileri çıkacak, bakalım o pişmanlığınız bir boka yaricak mı o gün. kaynak


  kan emicilerin bir sonraki hamlesinin ne olacağını asla kestiremiyoruz. "kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı kesermiş."
  iki kuruş için (evet milyarlarca dolar dahi olsa) milyonlarca yılda oluşan tabiatı talan etmek gerçekten insanlık suçudur. bunun yapan, yapabilen kişinin karakterinden, şerefinden şüphe duyarım.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk